State of Play – kolejna konferencja Sony odbędzie się już jutro!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Jak zapowiedziało Sony, kolejne State of Play odbędzie się już jutro. Konferencja rozpocznie się o 22:00 naszego czasu, a transmisję na żywo będziemy mogli obejrzeć na Twitchu, YouTube, Twitterze oraz Facebooku.

Na ten moment możemy być pewni, że na jutrzejszym State of Play pojawi się sporo nowości na temat The Last of Us Part II. Zostało to potwierdzone przez samo studio Naughty Dog. Kto wie, może w końcu poznamy dokładną datę premiery oczekiwanej przez wielu graczy produkcji. Poza tym azjatyckie studnio zapewnia, że zostanie zapowiedzianych kilka nowych gier oraz zostanie nam zaprezentowanych sporo gorących newsów.

Japoński gigant w oficjalnym ogłoszeniu na swoim blogu (klik) zaznacza jednak, że nie zostaną ujawnione żadne plany związane z kolejną generacją. Niestety, lecz czas dzielenia się informacjami na temat PlayStation 5 jeszcze nie nadszedł.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów