Stardew Valley – poznaliśmy szczegóły na temat trybu wieloosobowego

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Prace nad nową zawartością do gry Stardew Valley zostały zakończone i deweloperzy skupią się teraz tylko nad opracowaniem trybu online. Data premiery rozgrywki wieloosobowej nie jest znana, ale może być już blisko…

Na Twitterze twórca gry ConcernedApe opublikował zrzut ekranu prezentujący domową imprezę z innymi graczami. Ciekawe są zwłaszcza dwa domy na górze obrazu. Sugerować to może, że w przyszłości przyjaciele będą mogli budować swoje domki obok. Na screenie pojawił się także nowy przedmiot – różowy flaming, który może jest strachem na wróble?

Stardew Valley to rozbudowana, rolnicza gra RPG, w której zadaniem gracza jest prowadzenie gospodarstwa. Gra zadebiutowała pierwotnie na PC w lutym 2016. Tytuł z miejsca okazała się wielkim hitem, co zaowocowało pojawieniem się w grudniu 2016 roku portów na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Swoją farmę od 5 października 2017 roku można budować także na konsoli Nintendo Switch.

Zwiastun Stardew Valley

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

F1 2018 w akcji na nowym zwiastunie, premiera już za tydzień - https://t.co/a5Bh6ZPUY3 https://t.co/hg9m5SjBUA
Fell Seal: Arbiter's Mark z premierą wczesnego dostępu - https://t.co/6D82iHdRiU https://t.co/daN8I2Rcv3

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch