Star Wars Jedi: Fallen Order – znamy datę premiery!

Nowa gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen zadebiutuje szybciej niż dziewiąta część filmowej sagi

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

W sklepie internetowym Amazon ujawniono datę premiery nadchodzącej produkcji z uniwersum Gwiezdnych Wojen – Star Wars Jedi: Fallen Order. Gra została zapowiedziana przez Electronic Arts dosłownie kilka dni temu i chyba nikt nie przypuszczał, że w nowe Star Wars przyjdzie nam zagrać tak szybko. Tytuł pojawi się na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 15 listopada tego roku!

Star Wars Jedi: Fallen Order będzie grą fabularną, bez trybu wieloosobowego oraz mikropłatności. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć pod tym linkiem. EA nie satysfakcjonowała praca studia Visceral Games przy poprzednich grach z uniwersum Gwiezdnych Wojen, stąd za Jedi: Fallen Order odpowiedzialne będzie studio Respawn. Czy jest to dobra informacja? Jak najbardziej, w końcu to właśnie oni mają na koncie takie produkcje jak Titanfall 2 czy, ostatnimi czasy wściekle popularne, Apex Legends.

Dzisiaj wieczorem odbędzie się pierwsza prezentacja gry. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat produkcji, odsyłam tutaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów