Star Wars Jedi: Fallen Order – znamy datę premiery!

Nowa gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen zadebiutuje szybciej niż dziewiąta część filmowej sagi

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

W sklepie internetowym Amazon ujawniono datę premiery nadchodzącej produkcji z uniwersum Gwiezdnych Wojen – Star Wars Jedi: Fallen Order. Gra została zapowiedziana przez Electronic Arts dosłownie kilka dni temu i chyba nikt nie przypuszczał, że w nowe Star Wars przyjdzie nam zagrać tak szybko. Tytuł pojawi się na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 15 listopada tego roku!

Star Wars Jedi: Fallen Order będzie grą fabularną, bez trybu wieloosobowego oraz mikropłatności. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć pod tym linkiem. EA nie satysfakcjonowała praca studia Visceral Games przy poprzednich grach z uniwersum Gwiezdnych Wojen, stąd za Jedi: Fallen Order odpowiedzialne będzie studio Respawn. Czy jest to dobra informacja? Jak najbardziej, w końcu to właśnie oni mają na koncie takie produkcje jak Titanfall 2 czy, ostatnimi czasy wściekle popularne, Apex Legends.

Dzisiaj wieczorem odbędzie się pierwsza prezentacja gry. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat produkcji, odsyłam tutaj.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów