Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Star Wars: Battlefront 2 – powrót mikrotransakcji i Ewoki w nowej aktualizacji

Star Wars Battlefront 2 Ewoki
Ewoki powracają!

EA w przyszłym tygodniu wyda nową aktualizację do Star Wars: Battlefront 2, która przywróci mikrotransakcje i doda ukochane przez fanów serii Ewoki.

Mikrotransakcje znów pojawią się w formie kryształów, które można kupić tylko za prawdziwe pieniądze. Na szczęście tym razem będzie można je wydać wyłącznie na rzeczy kosmetyczne. Wykorzystanie ich do zdobycia silniejszych broni lub Gwiezdnych Kart nie będzie już wchodzić w grę.

Star Wars: Battlefront 2 zostało ostro skrytykowane za system, w którym postępy postaci i bronie można było zdobyć tylko ze skrzynek z łupami, które pierwotnie można było kupić tylko za prawdziwe pieniądze. EA i DICE na jakiś czas usunęli mikrotransakcje z gry, a później wprowadzili zmiany w systemie progresji gry, aby uczynić ją bardziej linearną i mniej grindową.

Star Wars Battlefornt 2

Ewok Hunt

Nowa aktualizacja wprowadzi również Ewoki. Będzie możliwość pogrania małymi niedźwiedziami w nowym trybie Ewok Hunt. Niestety, czas będzie ograniczony.

Star Wars: Battlefront 2 swoją premierę miało 17 listopada zeszłego roku. Gra pojawiła się na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych z systemem Windows. Wspomniana aktualizacja pojawi się już 18 kwietnia.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement