Star Wars: Battlefront 2 – powrót mikrotransakcji i Ewoki w nowej aktualizacji

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.
Star Wars Battlefront 2 Ewoki
Ewoki powracają!

EA w przyszłym tygodniu wyda nową aktualizację do Star Wars: Battlefront 2, która przywróci mikrotransakcje i doda ukochane przez fanów serii Ewoki.

Mikrotransakcje znów pojawią się w formie kryształów, które można kupić tylko za prawdziwe pieniądze. Na szczęście tym razem będzie można je wydać wyłącznie na rzeczy kosmetyczne. Wykorzystanie ich do zdobycia silniejszych broni lub Gwiezdnych Kart nie będzie już wchodzić w grę.

Star Wars: Battlefront 2 zostało ostro skrytykowane za system, w którym postępy postaci i bronie można było zdobyć tylko ze skrzynek z łupami, które pierwotnie można było kupić tylko za prawdziwe pieniądze. EA i DICE na jakiś czas usunęli mikrotransakcje z gry, a później wprowadzili zmiany w systemie progresji gry, aby uczynić ją bardziej linearną i mniej grindową.

Star Wars Battlefornt 2

Ewok Hunt

Nowa aktualizacja wprowadzi również Ewoki. Będzie możliwość pogrania małymi niedźwiedziami w nowym trybie Ewok Hunt. Niestety, czas będzie ograniczony.

Star Wars: Battlefront 2 swoją premierę miało 17 listopada zeszłego roku. Gra pojawiła się na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych z systemem Windows. Wspomniana aktualizacja pojawi się już 18 kwietnia.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów