Star Wars: Battlefront 2 – nowy trailer i informacje

Gra ukażę uniwersum Star Wars w unikalny sposób

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Kanał PlayStation opublikował nowy materiał na temat Star Wars: Battlefront 2. Na prawie 3 minutowym filmie wypowiadają się twórcy na temat nowego projektu. Druga odsłona będzie posiadała tryb fabularny, który przeniesie nas w nieznane miejsca galaktyki i przedstawi historię z zupełnie innego punktu widzenia. Gracz będzie musiał nawet podejmować wybory moralne, które wpłyną na losy bohaterów. Poniżej możecie zobaczyć film z polskimi napisami

Star Wars: Battlefront 2 trailer – napisy PL

Historia została stworzona przy udziale scenarzystów z Lucasfilm Story Group oraz studia Motive. Rozgrywa Star Wars: Battlefront 2  toczy się na przestrzeni 30 lat od zniszczenia drugiej Gwiazdy Śmierci i poprzez wydarzenia prowadzące do zawiązania Najwyższego Porządku. Główną bohaterką będzie Iden Versio, dowódca Oddziału Inferno – jednostki elitarnych sił specjalnych Imperium Galaktycznego.

Gra Star Wars Battlefront II ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej 17 listopada 2017 r. na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów