Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Square Enix ujawnia swoje plany na 2021 – Final Fantasy, NieR, Dragon Quest

gfhk20191118112852595fwzf e1574111083143

W wywiadzie dla magazynu Famitsu japońscy deweloperzy ze Square Enix ujawnili swoje plany na kolejny rok. Mówiono o Final Fantasy XIV, Final Fantasy XVI, serii NieR, Dragon Quest i innych nadchodzących grach.

  • Square Enix w czasie wywiadu dla japońskiego magazynu Famitsu ujawnili swoje plany na najbliższy rok.
  • Fani produkcji Square Enix powinni być zadowoleni. W 2021 deweloperzy będą pracować nad Final Fantasy XIV, Final Fantasy XVI, NieR, Dragon Quest i innymi mniejszymi produkcjami.
  • Gra autorstwa PlatinumGames pt. Babylon’s Fall jest nadal rozwijana.
  • Square Enix w listopadzie zapowiedziało SaGa Frontier Remastered.

Już za kilka dni rozpocznie się 2021 rok, z tej okazji w wywiadzie dla magazynu Famitsu deweloperzy z Square Enix przedstawili swoje plany na kolejny rok

Final Fantasy Xiv
Czy Final Fantasy XIV zadebiutuje wreszcie na konsolę Xbox? Możliwe, że dowiemy się o tym w czasie lutowej imprezy związanej z FF XIV.

Producent Final Fantasy XIV i Final Fantasy XVI, Naoki Yoshida, spodziewa się, że rok 2021 będzie najbardziej pracowitym rokiem w jego karierze. Square Enix będzie gospodarzem ogromnego wydarzenia związanego z Final Fantasy XIV, podczas którego prawdopodobnie zostanie zaprezentowanie nowe rozszerzenia do gry lub wersja na konsolę Xbox. Plotki na temat Final Fantasy XIV na Xbox One pojawiały się już w 2019 roku.

Producent Final Fantasy VII Remake, Yoshinori Kitase, powiedział, że w najbliższym czasie nie będzie żadnych informacji o kontynuacji, choć ona powstaje. Nie udzielił konkretnych odpowiedzi, ale zapewnił, że będzie nad tym pracował przez 2021 rok.

Square Enix ma sporo planów na 2021 rok

Producent serii NieR, Yosuke Saito, wspomniał, że seria będzie kontynuowana. Obecnie w fazie rozwoju są mobilne gry NieR Reincarnation i NieR Replicant.

Podobnie wygląda sytuacją z grą akcji Babylon’s Fall jest nadal w produkcji – podobnie jak inna zupełnie nowa gra.

Producent Bravely Default II Tomoya Asano powiedział, że ma nadzieję, że gra odniesie sukces, a po jej wydaniu przejdzie do kolejnego projektu. Producent Masashi Takahashi, który pracował przy Octopath Traveler, dodał również, że robi postępy w innych grach.

Na koniec producent serii Dragon Quest Noriyoshi Fujimoto powiedział, że chciałby coś ogłosić w związku z 35. rocznicą powstania serii w 2021 roku, a dyrektor serii SaGa, Akitoshi Kawazu, potwierdził powstanie na razie nieujawnionej gry.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

RECENZJE GIER

Samuraj wezwany do spalenia miasta faktycznie wstał, ale zaraz potem runął jak długi, wybijając sobie przy okazji kilka zębów. Tak pokrótce można by opisać...

PC

Jeśli gracie w Cyberpunk 2077 na pewno wiecie kim jest Panam Palmer. Panam to najemniczka, była członkini nomadzkiej rodziny Aldecaldos. Aktorka Tristin Mays i...

TOP LISTA

Już od pięciu lat tworzymy rankingi, w których zestawiamy najlepsze produkcje mijających 12 miesięcy. To zawsze świetna zabawa, ale również okazja do refleksji i...

QUIZY

Cyberpunk 2077 oferuje system tworzenia postaci, który pozwoli graczom modyfikować V według własnego uznania. Jedną z najważniejszych decyzji, jakie podejmiesz podczas tego procesu to wybór...

Advertisement