Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Square Enix ujawnia swoje plany na 2021 – Final Fantasy, NieR, Dragon Quest

gfhk20191118112852595fwzf e1574111083143

W wywiadzie dla magazynu Famitsu japońscy deweloperzy ze Square Enix ujawnili swoje plany na kolejny rok. Mówiono o Final Fantasy XIV, Final Fantasy XVI, serii NieR, Dragon Quest i innych nadchodzących grach.

  • Square Enix w czasie wywiadu dla japońskiego magazynu Famitsu ujawnili swoje plany na najbliższy rok.
  • Fani produkcji Square Enix powinni być zadowoleni. W 2021 deweloperzy będą pracować nad Final Fantasy XIV, Final Fantasy XVI, NieR, Dragon Quest i innymi mniejszymi produkcjami.
  • Gra autorstwa PlatinumGames pt. Babylon’s Fall jest nadal rozwijana.
  • Square Enix w listopadzie zapowiedziało SaGa Frontier Remastered.

Już za kilka dni rozpocznie się 2021 rok, z tej okazji w wywiadzie dla magazynu Famitsu deweloperzy z Square Enix przedstawili swoje plany na kolejny rok

Final Fantasy Xiv
Czy Final Fantasy XIV zadebiutuje wreszcie na konsolę Xbox? Możliwe, że dowiemy się o tym w czasie lutowej imprezy związanej z FF XIV.

Producent Final Fantasy XIV i Final Fantasy XVI, Naoki Yoshida, spodziewa się, że rok 2021 będzie najbardziej pracowitym rokiem w jego karierze. Square Enix będzie gospodarzem ogromnego wydarzenia związanego z Final Fantasy XIV, podczas którego prawdopodobnie zostanie zaprezentowanie nowe rozszerzenia do gry lub wersja na konsolę Xbox. Plotki na temat Final Fantasy XIV na Xbox One pojawiały się już w 2019 roku.

Producent Final Fantasy VII Remake, Yoshinori Kitase, powiedział, że w najbliższym czasie nie będzie żadnych informacji o kontynuacji, choć ona powstaje. Nie udzielił konkretnych odpowiedzi, ale zapewnił, że będzie nad tym pracował przez 2021 rok.

Square Enix ma sporo planów na 2021 rok

Producent serii NieR, Yosuke Saito, wspomniał, że seria będzie kontynuowana. Obecnie w fazie rozwoju są mobilne gry NieR Reincarnation i NieR Replicant.

Podobnie wygląda sytuacją z grą akcji Babylon’s Fall jest nadal w produkcji – podobnie jak inna zupełnie nowa gra.

Producent Bravely Default II Tomoya Asano powiedział, że ma nadzieję, że gra odniesie sukces, a po jej wydaniu przejdzie do kolejnego projektu. Producent Masashi Takahashi, który pracował przy Octopath Traveler, dodał również, że robi postępy w innych grach.

Na koniec producent serii Dragon Quest Noriyoshi Fujimoto powiedział, że chciałby coś ogłosić w związku z 35. rocznicą powstania serii w 2021 roku, a dyrektor serii SaGa, Akitoshi Kawazu, potwierdził powstanie na razie nieujawnionej gry.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Zobacz także...

TOP LISTA

W środowisku graczy przyjęło się przekonanie, że gry, które są adaptacjami innych mediów, zwłaszcza tych filmowych, zwykle zawodzą. Dosłownie na palcach jednej ręki można...

PUBLICYSTYKA

Idąc za ciosem, wraz z Kasjanem i Robertem postanowiliśmy wziąć pod lupę kolejną znaną i powszechnie lubianą serię – Call of Duty. Marce tej...

RECENZJE GIER

WAŻNE: Lust from Beyond zawiera liczne sceny gwałtu oraz nawiązania do nich, więc jeżeli jest to dla was trudny temat, stanowczo odradzam sięganie po...

RECENZJE GIER

Produkcje studia Impressions Games to złota era gier o budowaniu miast. Owszem, nowe city-buildery, jak ostatnie Anno, czy Cities: Skylines to często fantastyczne tytuły,...

Advertisement