Final Fantasy XIV pojawi się na Xbox One?

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Ff Xiv Shadowbringers
Ff Xiv Shadowbringers

Final Fantasy XIV pierwotnie zadebiutowało na PlayStation 3 i PC, a później pojawiło się jeszcze na PlayStation 4. Niestety produkcji zabrakło na Xboksie One, ale prawdopodobnie gra w końcu trafi na konsolę Microsoftu.

Naoki Yoshida w wywiadzie dla Kotaku. wspomniał, że chciałby zobaczyć swoją grę na reszcie platform, wliczając w to właśnie Xbox One i Nintendo Switch. Rozpoczął nawet rozmowy z przedstawicielami Microsoftu i Nintendo w tej kwestii.

Ff14 Shadowbringers

Problem w tym, że w tej chwili nie ma mowy o wydaniu gry na kolejnych platformach, ponieważ nie została zapowiedziana podczas ostatniego festiwalu fanów. To oznacza, że Final Fantasy XIV pozostanie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4.

Z drugiej strony niedawno zaczęły się pojawiać odświeżone edycje gier z serii Final Fantasy na Xbox One i Nintendo Switch. Być może od ich sprzedaży zależy los MMORPG, które w niedalekiej przyszłości mogłoby zagościć na innych platformach.

Źródło: https://powerup-gaming.com/2019/04/03/final-fantasy-14-shadowbringers-rated-for-xbox-one-in-brazil/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów