Square Enix szykuje się do wielkiej premiery pod koniec roku. The Avengers Project?

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Po opublikowaniu przez Square Enix sprawozdania finansowego za ostatni kwartał, przedstawiciele japońskiej firmy tradycyjnie odpowiadali na pytania inwestorów. W odpowiedzi na jedno z pytań firma zapowiedziała, że pod koniec roku można się spodziewać czegoś dużego, ale by dowiedzieć się więcej, trzeba będzie poczekać na czerwcowe targi E3. Stwierdzenie samo w sobie nie mówi zbyt wiele, ale z prognozy firmy na rok 2019 wynika, że spodziewana się ona zimą znacznych przychodów, a te może wygenerować tylko premiera dużej gry.

Wszystko więc wskazuje na to, że na E3 zostanie ogłoszona premiera tytuły, który w oczekiwaniach Square Enix ma sporo zrobić. Co to może być za gra? Raczej nie nowa odsłona Tomb Raidera i Just Cause, gdyż zeszłoroczne odsłony sprzedały się znacznie poniżej oczekiwań. Może więc Final Fantasy VII Remake? Mało prawdopodobne biorąc pod uwagę tempo z jakim powstają kolejne odsłony z tej serii, choć niespodzianki się zdarzają. Jest jeszcze jeden, nieco już zapomniany tytuł z premierą którego może wyskoczyć na E3 japońska firma. The Avengers Project zostało zapowiedziane na początku 2017 roku i od tego czasu nic nowego o grze się nie dowiedzieliśmy. Jest to mimo wszystko najbardziej prawdopodobna opcja, gdyż trudno oczekiwać by jeszcze w tym roku zadebiutowała gra, którą Square Enix zapowie dopiero w czerwcu.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów