Sprzedaż Warhammer: Vermintide 2 przekroczyła już pół miliona egzemplarzy

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
The Warhammer Vermintide 2
The Warhammer Vermintide 2

Studio Fatshark ogłosiło dzisiaj, że Warhammer: Vermintide 2, w zaledwie kilka dni od premiery przekroczyło liczbę 500 tys. sprzedanych kopii. Gra zadebiutowała 8 marca wyłącznie na PC, a wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One zadebiutują w drugiej połowie bieżącego roku.

Deweloperzy nie kryją zadowolenie z osiągniętego wyniku. Martin Wahlund, CEO Fatshark, powiedział:

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że gracze na całym świecie wzięli Warhammer: Vermintide 2 do swoich serc. 500 tys. sprzedanych kopii było kamieniem milowym, który planowaliśmy osiągnąć, ale nie w mniej niż tydzień po premierze.

Jak prezentuje się Warhammer: Vermintide 2 w liczbach? Pół miliona sprzedanych egzemplarzy, 204 miliony minut obejrzanych na Twitchu, 50 miliardów ubitych wrogów i 100% dumnych deweloperów.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Kolejny przeciek dotyczący rozpiski PlayStation Plus październik 2018 - https://t.co/gPkB6pNsm4 https://t.co/itT94Kh6q7
Pillars of Eternity II: Deadfire – najnowsze rozszerzenie już dostępne - https://t.co/lPlJhrh6MI https://t.co/2MxTzub7Ak

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch