Sprzedaż Green Hell przekroczyła 100 tys. kopii

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Green Hell
Green Hell

Polski survival od studia Creepy Jar, świetnie sobie radzi w Early Access. W kilka dni temu informowaliśmy, że gra po sześciu tygodniach od premiery, która miała miejsce 29 sierpnia, zarobiła już na swoje koszty produkcji i marketingu. Dziś dowiedzieliśmy się, że gra rozeszła się już w liczbie 100 tys. kopii. To świetny wynik jak na grę z wczesnego dostępu.

Finałowa wersja produkcji ma zadebiutować na początku przyszłego roku. Twórcy w późniejszym terminie planują także wydać wersje na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Początkowo deweloper planował w ciągu pierwszego roku sprzedaży, osiągnąć wynik 300 tys. kopii. Rezultat wydaje się jak najbardziej realny, tym bardziej, że na połowę przyszłego roku zaplanowany jest debiut tryby wieloosobowego. Krzysztof Kwiatek, prezes spółki, nie chce jednak zapeszać i nie zwiększa oczekiwań firmy odnośnie sprzedaży.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów