Sony współpracuje z policją, by rozwiązać sprawę skradzionych kopii Uncharted 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Od wczoraj wielu graczy z Wielkiej Brytanii chwali się w mediach społecznościowych posiadaniem gry Uncharted 4: Kres Złodzieja. Ponoć jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku, której debiut planowany jest na 10 maja, można legalnie zakupić w niektórych sklepach w UK. Sony jednak uważa, że przedwczesne pojawienie się gry na półkach sklepowych nie wynika omyłki w dystrybucji, ale jest pokłosiem przestępstwa.

Shuhei Yoshida, prezydent Sony Worldwide Studios poinformował, że japońska firma współpracuje z policją w celu zbadania sprawy kradzieży sporej ilości kopii Uncharted 4: Kres Złodzieja. Do przestępstwa, określanego jako brutalny atak, miało dojść podczas transportu i ponoć część skradzionych egzemplarzy trafiło właśnie do Wielkiej Brytanii.

W najbliższych tygodniach sieć może zostać zbombardowana spoilerami, tak więc jeśli czekacie z wypiekami na policzkach na nową odsłonę przygód Nathana Drake’a, zważajcie na filmiki, które mogą wam zepsuć przyszłą zabawę.

Źródło: blog.eu.playstation.com

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów