Sniper Ghost Warrior 3 bez darmowej przepustki sezonowej dla posiadaczy Xbox One

sniper ghost warrior 3

Deweloperzy z CI Games chyba średnio lubią posiadaczy konsoli Microsoftu. W grudniu wybuchła mała afera, gdy okazało się, że gra będzie wspierać HDR tylko na PC i PlayStation 4. Oczywiście jak wiemy , że po naciskał społeczności, polskie studio postanowiło przygotować wersję HDR również dla Xbox One S.

Dziś dociera do nas kolejna niezbyt miła wiadomość dla tych, którzy mają w domu konsolę amerykańskiego giganta. Jak się okazuje zamówienia pre-order różnią się zawartością pomiędzy platformami PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ci, którzy zdecydują się na zakup przedpremierowy wersji na konsolę Sony, otrzymają poza samą grą, przepustkę sezonową na całą dodatkową zawartość. Posiadacze Xbox One zamiast season passa będą mogli się nacieszyć jedynie trzema małymi dodatkami:

dodatki xbox one

Różnica cenowa między pre-orderami wynosi 49 złoty, ale nie jest to do końca fair w stosunku do graczy. Na domiar złego, przepustka sezonowa na komputery PC i PlayStation 4 zawiera dodatkowe treści, takie jak krótkie dodatki do kampanii single-player, mapy multiplayer i bronie, które nie będą dostępne na Xbox One.

Ciężko powiedzieć, dlaczego CI Games tak zachowało się zachowało w związku z dodatkową treścią. Czyżby mieli podpisaną umowę marketingową z Sony?

3 lutego rozpocznie się otwarta beta Sniper: Ghost Warrior 3. Jeśli chcecie się do nich zapisać możecie to zrobić na tej stronie. W becie otrzymamy dwie misje dla jednego gracza, które zostaną udostępnione na platformie Steam. Nasze wrażenia z ogranej bety gry poznacie już jutro.

Gra Sniper Ghost Warrior 3 zostanie wydana 4 kwietnia 2017 roku w edycji na PC i konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Sniper Ghost Warrior 3

3 thoughts on “Sniper Ghost Warrior 3 bez darmowej przepustki sezonowej dla posiadaczy Xbox One

  1. Szczerze powiedziawszy nie zależy mi na dodatkowym pojeździe, łuku czy nowym karabinie. Do kupna pre-ordera na PC namówiły mnie dwa dodatkowe DLC. Warto wspomnieć, że The Escape of Lydia będzie dostępny tylko dla osób które kupią grę przed premierą. Sama przepustka sezonowa ma kosztować, 120 czy 130 PLN. Ja wiem, że gra mi się podoba i jest to dla mnie oszczędność pieniędzy. Dziwi mnie, że na xboxa nie ma season passa

Comments are closed.