Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

SWITCH

Snakebyte POWER:PACK – powerbank do Nintendo Switch – recenzja

SNAKEBYTE POWERPACK do Nintendo Switch
SNAKEBYTE POWERPACK do Nintendo Switch

Nintendo Switch świetnie nadaje się do gry mobilnej, ale niestety ma sporą wadę – akumulator o pojemności 4310 mAh wbudowany w konsolę zapewnia jedynie 2-3 godziny gry. Jeśli jedziecie w długą trasę pociągiem czy samolotem na pewno nie zadowoli Was ten wynik. Oczywiście można sobie radzić za pomocą standardowego powerbanka i kabla z wyjściem USB-C lub podróżowaniem z ładowarką i liczeniem na to, że będzie gdzieś dostęp do gniazda.

Firma Snakebyte postanowiła rozwiązać te problemy i stworzyła mobilny powerbank podpinany pod tył hybrydowej konsoli. Snakebyte Power: Pack o pojemności 7000 mAh jest zintegrowany z podpórką.

Specyfikacja – mobilna ładowarka do Nintendo Switch Snakebyte POWER:PACK

 • Produkt kompatybilny z Nintendo Switch
 • Pojemność 7000 mAh ma zapewniać maksymalnie dodatkowe 4 godziny gry
 • Mocuje się go z tyłu konsoli
 • Zintegrowana podpórka
 • Wskaźnik ładowania LED
 • Możliwe ładowanie i granie jednocześnie
Snakebyte Powerpack Do Nintendo Switch (11)

Snakebyte Powerpack do Nintendo Switch

Wygląd i wrażenia z użytkowania

Montowanie konsoli przebiega sprawnie i szybko.  Wystarczy odblokować górny klips, wpiąć Switcha do męskiego port USB-C i zablokować uchwyt na górze.

Urządzenie Snakebyte zostało wykonane z plastiku w podobnym odcieniu do tyłu konsoli. Niestety dość szybko się rysuje i palcuje, co jest sporym minusem mobilnego sprzętu.  Z boku sprzętu widać 4 niebieskie diody, które wskazują stan naładowania akumulatora.

Snakebyte Powerpack Do Nintendo Switch (6)

Snakebyte Powerpack do Nintendo Switch

Power: Pack jest dość gruby i ciężki. Osobiście dodatkowy ciężar bardzo mi przeszkadzał. Switcha nadal trzyma się wygodnie, ale przez większą wagę ręce męczą się znacznie szybciej. Oczywiście sprzęt można ustawić na stoliku w pociągu, ale nie każdy jest zainteresowany tego typu rozgrywką. Wbudowana nóżka, na której można ustawić konsolę nie sprawia wrażenia najmocniejszej, mimo to, że jest szersza od tej wbudowanej w konsolę. Spokojnie utrzymuje Switcha, ale trzeba uważać, by jej nie złamać, zwłaszcza przy wyjmowaniu.

Wyposażony w akumulator o pojemności 7000 mAh powerbank w czasie testów zapewniał około 3 dodatkowych godzin gry. W zależności od produkcji, wyłączenia WIFI i zmniejszenia jasności wyświetlacza, wynik poprawiało o dodatkową godzinę.

Pełne naładowanie Power: Packa trwa około 4-5 godzin. Na szczęście można grać mobilnie i od razu ładować akumulator.

Snakebyte Powerpack Do Nintendo Switch (9)

Snakebyte Powerpack Do Nintendo Switch (9)

Power: Pack nie posiada przycisku automatycznego ładowania baterii konsoli. Po odpaleniu Switcha nieraz zdarzało się, że nie uruchamiało się ładowanie. By je zainicjować musiałem odpiąć konsolę z akumulatora i wpiąć ją jeszcze raz. Nie jest to wygodne rozwiązanie. Powerbank od Snakebyte nie radzi sobie także z całkowicie rozładowanym urządzeniem. Jeśli doprawi się Switcha do całkowicie pustej baterii, pozostaje najpierw podładowanie go normalnym akumulatorem i dopiero wtedy użycie Power: Packa.

Dużą wadą akumulatora od Snakebyte jest to, że blokuje tylne otwory wentylacyjne Switcha. Switch staje się cieplejszy niż w czasie standardowego użytkowania.

Snakebyte Powerpack Do Nintendo Switch (8)

Snakebyte Powerpack Do Nintendo Switch (8)

Podsumowanie Snakebyte POWER:PACK – recenzja

Sprzęt Snakebyte POWER:PACK ma spory akumulator zapewniający 3-4 godziny dodatkowej rozgrywki, rozsądną cenę i w miarę niewielki rozmiar, ale niestety nie brakuje mu wad. Przede wszystkim urządzenie jest dość ciężkie i blokuje tylne otwory wentylacyjne konsoli. Przydałby się także przycisk do inicjowania ładowania.

Galeria

Plusy

 • Duża pojemność baterii
 • Cena
 • Zapewnia około 3-4 godziny dodatkowej gry
 • Możliwe jest ładowania w czasie gry

Minusy

 • Mało odporny na zarysowania plastik
 • Zasłania tylne otwory wentylacyjne konsolii
 • Brak przycisku do rozpoczynania ładowania
 • Nie ładuje w stanie uśpienia
7

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement