Seven: The Days Long Gone z wersją demonstracyjną

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Seven: The Days Long Gone to jedna z najlepszych polskich gier wydanych w 2017 roku. Jest to postapokaliptyczna gra RPG z widokiem izometrycznym. Akcja rozgrywa się w Imperium Vetrall, które powstało na gruzach minionej cywilizacji. Gracz wciela się Teriela, złodzieja, którego przygoda rozpoczyna się w kolonii karnej na wyspie Peh. W naszej recenzji Jakub ocenił Seven na solidną siódemkę (całość recenzji tutaj) i pisał:

I chociaż Seven raczej nie zawojuje rynku na szeroką skalę, to mam wrażenie, że znajdzie grono swoich zagorzałych fanów. Z pewnością mogłoby być ich więcej, gdyby gra została nieco bardziej dopieszczona i porządnie przetestowana.

Autorzy gry, Fool’s Theory, poinformowali o udostępnieniu na Steamie i GOGu wersji demonstracyjnej Seven. Z pewnością to dobra okazja zapoznać się z produkcją. Nic to nas nie kosztuje (oprócz czasu), a promocje mogą nas skusić do kupienia pełnej wersji. Seven na GOGu obecnie dorwiecie 40% taniej.

Seven: The Days Long Gone zwiastun

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów