Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

IMGN.PRO zaprezentuje wiele ciekawych tytułów na Warsaw Games Week

symmetry

Na mających odbyć się w połowie października tragach Warsaw Games Week, nie zabraknie polskiego wydawcy i dewelopera, firmy IMGN.PRO. Ekipa z Bielska Białej, zabierze do stolicy kilka interesujących produkcji.

Fani symulatorów będą mieli okazję zagrać w nowe dodatki do American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2. W New Mexico zwiedzimy Nowy Meksyk, a w DLC zatytułowanym Italia, wybierzemy się na przejażdżkę włoskimi drogami. Do testowania gier dostępne będą ciężarówki wyposażone w ruchome siedziska symulatorów, wprowadzające do rozgrywki zupełnie nowy wymiar doznań, a wspomniane dodatki będą w niej dostępne do ogrania po raz pierwszy.

Kolejnymi tytułami, które gracze będą mogli przetestować na Warsaw Games Week będą:

  • My Memory of Us to pozbawiona przemocy, side-scrollowa gra logiczna od Juggler Games, opowiadająca o dwójce przyjaciół, którzy świetnie się uzupełniają. Każde ma swoje indywidualne umiejętności, ale dopiero działając w parze mogą przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu. Wiedzą, że mają siebie, a ich przyjaźń pomoże im w przetrwaniu wojny.
  • SEVEN: The Days Long Gone to izometryczne RPG w 3D od Fool’s Theory i IMGN.PRO, w którym gracze mogą bez ograniczeń eksplorować sandboksowy świat Imperium Vetrall. Wprowadzone do gry poruszanie się systemem parkourowym nie tylko pozwala na swobodne omijanie przeszkód niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia, ale również redefiniuje założenia rozgrywki klasyczne dla tego gatunku.
  • SYMMETRY od Sleepless Clinic rozgrywa się na opuszczonej, mroźnej planecie. Gracz jest odpowiedzialny za losy grupy naukowców, których statek rozbił się w tym nieprzyjaznym środowisku, zwabiony tajemniczym sygnałem. Cel to naprawa ich środku transportu, aby umożliwić postawionym w ekstremalnej sytuacji bohaterom ucieczkę. Głęboka i urzekająca fabuła jest wzbogacona przez nastrojową ścieżkę dźwiękową i oprawę graficzną, które podkreślają dwuznaczną atmosferę Symmetry.

Targi Warsaw Games Week odbędą się w dniach od 13 od 15 października.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement