IMGN.PRO zaprezentuje wiele ciekawych tytułów na Warsaw Games Week

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Na mających odbyć się w połowie października tragach Warsaw Games Week, nie zabraknie polskiego wydawcy i dewelopera, firmy IMGN.PRO. Ekipa z Bielska Białej, zabierze do stolicy kilka interesujących produkcji.

Fani symulatorów będą mieli okazję zagrać w nowe dodatki do American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2. W New Mexico zwiedzimy Nowy Meksyk, a w DLC zatytułowanym Italia, wybierzemy się na przejażdżkę włoskimi drogami. Do testowania gier dostępne będą ciężarówki wyposażone w ruchome siedziska symulatorów, wprowadzające do rozgrywki zupełnie nowy wymiar doznań, a wspomniane dodatki będą w niej dostępne do ogrania po raz pierwszy.

Kolejnymi tytułami, które gracze będą mogli przetestować na Warsaw Games Week będą:

  • My Memory of Us to pozbawiona przemocy, side-scrollowa gra logiczna od Juggler Games, opowiadająca o dwójce przyjaciół, którzy świetnie się uzupełniają. Każde ma swoje indywidualne umiejętności, ale dopiero działając w parze mogą przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu. Wiedzą, że mają siebie, a ich przyjaźń pomoże im w przetrwaniu wojny.
  • SEVEN: The Days Long Gone to izometryczne RPG w 3D od Fool’s Theory i IMGN.PRO, w którym gracze mogą bez ograniczeń eksplorować sandboksowy świat Imperium Vetrall. Wprowadzone do gry poruszanie się systemem parkourowym nie tylko pozwala na swobodne omijanie przeszkód niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia, ale również redefiniuje założenia rozgrywki klasyczne dla tego gatunku.
  • SYMMETRY od Sleepless Clinic rozgrywa się na opuszczonej, mroźnej planecie. Gracz jest odpowiedzialny za losy grupy naukowców, których statek rozbił się w tym nieprzyjaznym środowisku, zwabiony tajemniczym sygnałem. Cel to naprawa ich środku transportu, aby umożliwić postawionym w ekstremalnej sytuacji bohaterom ucieczkę. Głęboka i urzekająca fabuła jest wzbogacona przez nastrojową ścieżkę dźwiękową i oprawę graficzną, które podkreślają dwuznaczną atmosferę Symmetry.

Targi Warsaw Games Week odbędą się w dniach od 13 od 15 października.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów