SEVEN: The Days Long Gone – nowy zwiastun

Seven: The Days Long Gone zapowiada się naprawdę dobrze – sprawdźcie najnowszy zwiastun!

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 2 min.

IMGN.PRO oraz Fool’s Theory opublikowali nowy zwiastun SEVEN: The Days Long Gone. W zwiastunie nie zabrakło ogromnej ilości nowych lokacji, widowiskowej walki i masy akcji. Co warte podkreślenia, każdy gracz może posłuchać wyjątkowego utworu, który pojawi się w grze, skomponowanego przez popularnego irlandzkiego muzyka we współpracy z Marcinem Przybyłowiczem! Piosenki Gavina Dunne można usłyszeć w tytułach takich jak Wasteland 2 czy Rock Band. Poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun SEVEN: The Days Long Gone.

SEVEN: The Days Long Gone – zwiastun

Marcin Przybyłowicz, twórca ścieżki dźwiękowej SEVEN: The Days Long Gone, również wypowiedział się na temat swojej pracy przy grze:

SEVEN to dla mnie fantastyczny projekt – mnóstwo miejsca na kreatywne szaleństwa i bardzo sugestywny świat, ukazujący cywilizację, która zdążyła się już podnieść po apokalipsie. W takich warunkach ludzie tworzyliby muzykę w zupełnie inny sposób – najprawdopodobniej graliby na zbudowanych własnoręcznie instrumentach lub na zabytkowych, antycznych wręcz egzemplarzach. Dlatego z pomocą kolekcjonera instrumentów, Pawła Romańczuka, wybrałem spośród setki dziwacznych, starych eksponatów w jego kolekcji kilka najbardziej nietuzinkowych, przekładających się na niezwykłe brzmienie; egzemplarz skrzypiec Stroha, mający ponad 100 lat, bucket bass, czyli wykręconą wariację kontrabasu, bucket cello oraz carboard cello. Dużą rolę odgrywają też partie gitarowe, nagrywane przez świetnego polskiego gitarzystę, Krzysztofa Łochowicza. Przekłada się to na muzykę SEVEN, która jest charakterna i ostra – dużo w niej brudu, rdzy i saturacji.

SEVEN: The Days Long Gone to izometryczne RPG w 3D, w którym gracze mogą bez ograniczeń eksplorować sandboksowy świat Imperium Vetrall. Gra cechuje się tym, że poruszamy się w niej systemem parkourowym, co pozwala graczom na swobodne omijanie przeszkód niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia. Premiera gry na komputery osobiste jeszcze w tym roku.

  • Marek Aleksander

    Czekam już prawie dwa lata na tę grę. Mam nadzieję że nie przełożą premiery na 2018.