Sea Of Thieves najlepiej sprzedającą się grą w UK. A Way Out na drugim miejscu

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Sea Of Thieves
Sea Of Thieves

Gracze najwyraźniej byli spragnieni nowości, bo po ostatnich tygodniach, w końcu na liście najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii, powiało świeżością. Cztery zeszłotygodniowe premiery, zajęły cztery pierwsze miejsca w notowaniu – to nie jest częste zjawisko.

Na pierwszą pozycję pirackim hakiem wdrapało się Sea Of Thieves. Tytuł, który dostępny jest wyłącznie na konsoli Xbox One i PC, zgarnął sporo pozytywnych opinii i wciągnął w wir bandyckiego życia, wielu poczciwych graczy. Jednak warto podkreślić, że gra zadebiutowała trzy dni wcześniej od swoich najpoważniejszych konkurentów. Na drugim miejscu uplasowała się multiplatformowa dwuosobowa kooperacja A Way Out, a na trzecim Ni no Kuni II: Revenant Kingdom dostępne na PC oraz PlayStation 4. W pierwszej piątce nie zabrakło również miejsca dla Assassin’s Creed Rogue Remastered, odświeżonej wersji tytuły, który w 2014 roku debiutował na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Top 10 najchętniej kupowanych gier w UK w ubiegłym tygodniu (19-24 marca):

  1. SEA OF THIEVES
  2. A WAY OUT
  3. NI NO KUNI II: REVENANT KINGDOM
  4. ASSASSIN’S CREED ROGUE REMASTERED
  5. FIFA 18
  6. BURNOUT PARADISE REMASTERED
  7. GRAND THEFT AUTO 5
  8. EA SPORTS UFC 3
  9. MARIO KART 8 DELUXE
  10. SUPER MARIO ODYSSEY

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów