EA Access na PlayStation 4 zostanie wzbogacone o Battlefield V i A Way Out

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
EA Access

EA Access w końcu zawita na PlayStation 4 i to już od lipca tego roku. Wygląda na to, że wraz ze startem usługi możemy spodziewać się nowych gier w skarbcu. Na oficjalnej stronie EA Access dla konsoli niebieskich, widnieją dwie gry, których obecnie nie ma w usłudze (jako pełnych gier) są nimi Battlefield V i kooperacyjna tytuł A Way Out.

Battlefield V widnieje jako pierwszy, więc powinien być dostępny w momencie startu usługi.

Ea Access Vault

Tytuły z poprzedniej generacji, które dzięki wstecznej kompatybilności są dostępne na Xbox One, nie znajdą się w bibliotece na PlayStation 4.  Być może EA, będzie te straty chciało wynagrodzić posiadaczom konsol Sony, chociażby pozwalając im na wcześniejszy dostęp do nowszych tytułów.

Pamiętajcie, że Electronic Arts nie potwierdziło tej informacji, więc musimy poczekać do startu usługi, aby się przekonać czy obie gry rzeczywiście będą dostępne.

Źródło: https://mp1st.com/news/ea-access-ps4-games-to-include-battlefield-5-and-a-way-out

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów