Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

EA Access na PlayStation 4 zostanie wzbogacone o Battlefield V i A Way Out

EA Access 1
EA Access

EA Access w końcu zawita na PlayStation 4 i to już od lipca tego roku. Wygląda na to, że wraz ze startem usługi możemy spodziewać się nowych gier w skarbcu. Na oficjalnej stronie EA Access dla konsoli niebieskich, widnieją dwie gry, których obecnie nie ma w usłudze (jako pełnych gier) są nimi Battlefield V i kooperacyjna tytuł A Way Out.

Battlefield V widnieje jako pierwszy, więc powinien być dostępny w momencie startu usługi.

Ea Access Vault

Tytuły z poprzedniej generacji, które dzięki wstecznej kompatybilności są dostępne na Xbox One, nie znajdą się w bibliotece na PlayStation 4.  Być może EA, będzie te straty chciało wynagrodzić posiadaczom konsol Sony, chociażby pozwalając im na wcześniejszy dostęp do nowszych tytułów.

Pamiętajcie, że Electronic Arts nie potwierdziło tej informacji, więc musimy poczekać do startu usługi, aby się przekonać czy obie gry rzeczywiście będą dostępne.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Advertisement