Rozpoczął się sezon „Ostatniego Jedi” w Star Wars: Battlefront 2

Redakcja | | Przeczytasz w 1 minutę
Star Wars Battlefront II1

W grze Star Wars: Battlefront 2 pojawiła się nowa darmowa zawartość inspirowana najnowszym filmem „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Zawartość jest już dostępna do pobrania na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

Finn rusza do walki jako grywalna postać Ruchu Oporu, próbującego uratować galaktykę przed zniewoleniem, a Kapitan Phasma wzmacnia szeregi grywalnych złoczyńców, prowadząc w bój Najwyższy Porządek. Obie postaci zostaną odblokowane za darmo dla wszystkich graczy, którzy zalogują się do gry w trakcie trwania sezonu. Gracze mogą też zanurzyć się w pełnych realistycznych dźwięków i zapierających dech w piersiach lokacjach prosto z filmu. Rozegrać będzie można m.in. bitwę na Crait w formule 20 na 20 w ramach trybu Galaktycznego Szturmu.

Żeby dołączyć do sezonu Star Wars Battlefront II z „Ostatnim Jedi”, gracze muszą najpierw opowiedzieć się po stronie Ruchu Oporu albo Najwyższego Porządku. Ten wybór wpłynie na późniejsze wyzwania, w których będzie można zdobyć nagrody zarówno indywidualne, jak i frakcyjne.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów