Rodzime studio pracuje nad symulatorem komornika

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
Repo Man
Repo Man

Tematyka symulatorów chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Na kolejny zwariowany pomysł wpadła ekipa z toruńskiego studia Baldur Games. W Repo Man wcielimy się w komornika aspirującego do zrobienia kariery w branży egzekutorów długów. By skutecznie egzekwować należności, będziemy musieli wykazać się sprytem. Znalezienie cennych przedmiotów nie przyjdzie nam tak łatwo, a w przypadku bardziej zaborczych wierzycieli przyda się dodatkowe wsparcie podczas akcji.

Twórcy zapowiadają wciągającą rozgrywkę, realistyczne podejście do tematu oraz konieczność podejmowania decyzji moralno-etycznych. Premiera PC-towej wersji została wstępnie zaplanowana na końcówkę przyszłego roku, ale już teraz możecie dodać grę do swojej listy życzeń na Steam. Baldur Games nie wyklucza także rozpoczęcia prac nad wersjami konsolowymi. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy trailer produkcji oraz przeczytać, co o samym projekcie mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

 „Produkcja ta pozwoli na bliższe poznanie komorniczego świata, czyli branży owianej pewną tajemniczością i czasem także złą sławą. Co istotne, Repo Man zaprezentuje poważne podejście do tematu. Nie zabraknie tutaj wyborów moralno-etycznych, a niektóre sytuacje mogą być dla graczy naprawdę trudne.”

Repo Man – trailer

 

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów