PS5 i Cyberpunk 2077 już za miesiąc. Czekamy na dwie wielkie premiery

Cyberpunk 2077

PS5 i Cyberpunk 2077 debiutują równo za miesiąc. Jedynie 31 dni dzieli nas od podwójnej dawki szczęścia, w postaci nowej konsoli japońskiego giganta, oraz długo wyczekiwanej przez wszystkich nowości od polskiego studia CD Projekt RED.

Polski oddział PlayStation opublikował na Twitterze gif przedstawiający nową konsolę w celu przypomnienia graczom daty premiery PS5. Nową maszynę od Sony na swojej półce będziemy mogli postawić już w drugiej połowie przyszłego miesiąca. 

Niedawno Sony zaprezentowało interfejs swojej nowej konsoli – jeśli chcecie zobaczyć jak się prezentuje, kliknijcie tutaj. Nowe dziecko japońskiego studia trafiło również w ręce kilku YouTuberów, dzięki którym poznaliśmy mnóstwo szczegółów dotyczących konsoli. Jeżeli jesteście zaintersowani, odsyłam do artykułu pod tym linkiem

CD Projekt RED przygotował dla graczy krótką zajawkę, w której uwielbiany przez całą masę ludzi Keanu Reeves zachwala Night City i wymienia jego superlatywy. Cóż, nie jestem pewien, czy Cyberpunk 2077 potrzebuje kolejnej dawki słodzenia, jednak zapierający dech w piersiach aktor nie zamierza zatrzymywać tej karuzeli.

Cyberpunk 2077 nie pojawi się jedynie na PS5 – produkcja zagości również na PS4, Xbox One, Xbox Series X|S, a także na komputerach osobistych z systemem Windows. Wymagania sprzętowe oraz kilka zwiastunów najnowszego dzieła twórców Wiedźmina możecie zobaczyć pod tym linkiem. Cyberpunk 2077 miał iście burzliwą historię powstawania, bowiem data premiery była przekładana wiele razy. Na szczęście, 5 października produkcja oficjalnie pokryła się złotem i w tej chwili nie mamy żadnego powodu do obaw, a jedynie pozostaje nam czekać, aż pudełka z grą pojawią się na półkach sklepowych.

Na którą premierę czekacie bardziej? Co szybciej pojawi się w Waszych domach? A może obydwie premiery od razu u Was zagoszczą? Dajcie znać w komentarzach.