Przygodówka The Blind Prophet z nową datą premiery

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Studio Ars Goetia Games ogłosiło dzisiaj nową datę premiery gry The Blind Prophet. Początkowo jej debiut zaplanowany był na 20 listopada tego roku, ale twórcy postanowili jeszcze trochę popracować nad grą i ta ukaże się ostatecznie 10 stycznia 2020 roku na PC. Wersje na konsole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i urządzenia mobilne, zadebiutują w późniejszym terminie.

The Blind Prophet to przygodowa gra Point & Click ufundowana z nawiązką na Kickstarterze. Nie ma się co dziwić, tytuł powinien zwrócić uwagę każdego miłośnika gatunku. Charakteryzuje się on bowiem mroczną, komiksową oprawą oraz oryginalnym wątkiem fabularny, w którym nie zabraknie etycznych wyborów. W grze wcielmy się w Bartholomeusa (Bartłomieja), apostoła zesłanego przez Boga w celu ochrony ludzi przed demonicznym zepsuciem. Gdy bohater dociera do pogrążonego w korupcji miasta Rotbork, sprawy zaczynają się jednak komplikować.

Poniżej prezentujemy zwiastun oraz świeże grafiki.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów