Oryginalna gra przygodowa The Blind Prophet zadebiutuje na PC i konsolach

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
The Blind Prophet
The Blind Prophet

Studio Ars Goetia poinformowało, że dzięki owocnej kampanii na Kickstarterze, gra The Blind Prophet zadebiutuje nie tylko na PC jak wcześniej zapowiadano, ale również na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Switch i urządzeniach mobilnych z systemem iOS.

Tytuł będzie klasyczną przygodówką point-and-click, zrealizowaną w mrocznej komiksowej stylistyce. Wcielmy się w niej Bartholomeusa (Bartłomieja), apostoła zesłanego przez Boga w celu ochrony ludzi przed demonicznym zepsuciem. Gdy bohater dociera w końcu do pogrążonego w korupcji miasta Rotbork, sprawy zaczynają się znacznie komplikować. Ciekawie zapowiadająca się historia oraz oprawa graficzna, to z pewnością największe atuty The Blind Prophet. Zresztą możecie się o tym przekonać oglądając poniższy zwiastun.

Premiera gry na komputerach PC planowana jest na koniec tego roku. Wersje konsolowe ukażą się w późniejszym terminie. Darmowe demo gry możecie pobrać klikając na ten link.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów