Klimatyczne The Blind Prophet z nową datą premiery

The Blind Prophet
The Blind Prophet

Studio Ars Goetia Games ogłosiło dzisiaj nową datę premiery The Blind Prophet. Gra pierwotnie miała zadebiutować 20 listopada zeszłego roku, a następnie premierę przełożono na 10 stycznia. Ten termin też nie wypalił ponieważ twórcy podpisali nową umową, w której zobligowali się do wypuszczenia gry z chińską lokalizacją. Dzisiaj polskie studio poinformowało, że gra będzie dostępna na PC już w przyszłym tygodniu, a dokładnie 5 lutego. Czyżby miało się sprawdzić stare porzekadło – do trzech razy sztuka?

Twórcy zapowiadają także, że w przyszłości ich przygodówka ukaże się także w wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz urządzenia mobilne.

The Blind Prophet to gra Point & Click ufundowana z nawiązką na Kickstarterze. Nie ma się co dziwić, tytuł powinien przyciągnąć uwagę każdego miłośnika klasycznych gier przygodowych. Charakteryzuje się on bowiem mroczną, komiksową oprawą oraz oryginalnym wątkiem fabularny, w którym nie zabraknie etycznych wyborów. W grze wcielmy się w Bartholomeusa (Bartłomieja), apostoła zesłanego przez Boga w celu ochrony ludzi przed demonicznym zepsuciem. Gdy bohater dociera do pogrążonego w korupcji miasta Rotbork, sprawy zaczynają się jednak komplikować.

Poniżej możecie obejrzeć klimatyczny zwiastun The Blind Prophet.