Przejście Uncharted: The Lost Legacy potrwa około 10 godzin

Szykuje się długa przygoda.

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Jeden z dyrektorów  Naughty Dog, Arne Meyer w czasie wywiadu dla IBTimes stwierdził, że samodzielny dodatek Uncharted: The Lost Legacy będzie dość długi. Nowa fabuła ma zagwarantować minimum 10 godzin rozgrywki.

Historia w całości została poświęcona Chloe oraz Nadine. Australijska archeolożka jest dobrze znana graczom, za sprawą drugiej i trzeciej części Uncharted, a dodatek z pewnością zrekompensuje jej nieobecność w czwarte części. Już podczas ogłoszenia gry na zeszłorocznym PlayStation Experience 2016, mogliśmy zauważyć, że w The Lost Legacy Chloe będzie współpracowała z Nadine Ross, najemniczką, która uprzykrzała życie Nathanowi w Kresie Złodzieja. Obie panie połączą siły w celu odzyskania legendarnego staroindyjskiego artefaktu, który znajduje się w rękach bezwzględnego wojennego spekulanta. Akcja dodatku będzie się rozgrywała w Indiach w okresie od 6 do 12 miesięcy po wydarzeniach z Uncharted 4.

Samodzielny dodatek Uncharted: The Lost Legacy ma zadebiutować w 2017 roku wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Źródło: Videogamer

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów