Nathan Drake nie pojawi się w Uncharted: The Lost Legacy

Naughty Dog miało kilka pomysłów wrzucenie Nathan Drake do fabuły dodatku, ale ostatecznie z każdego z nich zrezygnowano.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Nathan Drake, główny bohater dostępnej wyłącznie na konsolach PlayStation ekskluzywnej serii Uncharted, nie pojawi się w samodzielnym dodatku do czwartej odsłony. Uncharted: The Lost Legacy to pierwsze rozszerzenie w historii cyklu, zadebiutuje one jeszcze w tym roku, oczywiście wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Josh Scherr, autor scenariusza do DLC, zdradził w rozmowie z PlayStation Blog, że było kilka pomysłów na włączenie Nathana do fabuły jako postać drugoplanową, ale każdy z nich wydawał się ostatecznie niepotrzebny, gdyż wymagał odwołań do Uncharted 4.

Historia ma być w całości poświęcona Chloe oraz Nadine, a jej akcja będzie się rozgrywała w Indiach w okresie od 6 do 12 miesięcy po wydarzeniach z Uncharted 4. Obie panie połączą siły w celu odzyskania legendarnego staroindyjskiego artefaktu, który znajduje się w rękach bezwzględnego wojennego spekulanta.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów