Shaun Escayg opuszcza Naughty Dog i przechodzi do Crystal Dynamics?

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Shaun Escayg
Shaun Escayg

Shaun Escayg, poinformował, że opuszcza Naughty Dog. Ze studiem był związany przez siedem lat, a ostatnio pełnił funkcję dyrektora kreatywnego przy produkcji Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Zaczynał pracę w niegrzecznych pieskach gdy rozpoczęto projekt o nazwie The Last Of Us. Następnie działał przy dodatku Left Behind oraz wniósł spory wkład w tworzenie Uncharted 4. O swojej decyzji powiadomił graczy na Twitterze słowami – Będę tęsknił za moimi psami, które odnoszą się do współpracowników z Naughty Dog.

Jak zauważył serwis IGN, Escayg umieścił na Instagramie zdjęcie logo Avengers z podpisem o nowej przygodzie 2018 roku. Może to oznaczać, że Shaun Escayg dołączył do Crystal Dynamics, aby pracować nad ich niezapowiedzianym projektem. Crystal Dynamics i Eidos Montreal pracują nad grami z uniwersum Avengers. Więcej szczegółów na temat tych projektów, mamy się dowiedzieć w przeciągu tego roku.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów