Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Produkcje Microids na targach E3 – Syberia 3, Moto Racer 4 oraz Yesterday Originsa

Na targach Electronic Entertainment Expo w Los Angeles firma Microids prezentuje swoje trzy zaplanowane na ten rok tytuły – Syberia 3, Moto Racer 4 oraz Yesterday Origins. Polskim dystrybutorem każdej z tych gier jest cdp.pl.

Syberia 3, która 1 grudnia 2016 roku ukaże się w polskiej wersji językowej, jeszcze przed E3 została pokazana światu na nowym materiale wideo.

Moto Racer 4, dynamiczne wyścigi motocyklowe, poza licznymi trybami (w tym wieloosobowym na podzielonym ekranie), pozwolą zanurzyć się w świecie wirtualnej rzeczywistości dzięki PlayStation VR. Premiera 13 października 2016 roku.

Na E3 prezentowane jest również Yesterday Origins, gra przygodowa pozwalająca wcielić się w Johna Yesterdaya i Pauline Petit, parę prowadzącą sklep z antykami w Paryżu, która wyrusza na niezwykłą przygodę przez czas i miejsca. Premiera tej produkcji jest zaplanowana na 29 września 2016 roku. Przy okazji E3 opublikowano nowym materiale.

Cdp.pl jest dystrybutorem Syberii 3, Moto Racera 4 i Yesterday Origins w Polsce (a także w Czechach, na Słowacji i Węgrzech). Wszystkie 3 gry ukażą się w polskiej wersji językowej.

Advertisement. Scroll to continue reading.
1 komentarz

1 komentarz

  1. LUK

    13 czerwca 2016 at 18:48

    Bardzo się ciesze z nachodzącej, po latach kontynuacji Syberii .

    Wiem że na E3 ma pojawić się gameplay z Syberii 3 ale to chyba jutro ?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement