Produkcje Microids na targach E3 – Syberia 3, Moto Racer 4 oraz Yesterday Originsa

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Na targach Electronic Entertainment Expo w Los Angeles firma Microids prezentuje swoje trzy zaplanowane na ten rok tytuły – Syberia 3, Moto Racer 4 oraz Yesterday Origins. Polskim dystrybutorem każdej z tych gier jest cdp.pl.

Syberia 3, która 1 grudnia 2016 roku ukaże się w polskiej wersji językowej, jeszcze przed E3 została pokazana światu na nowym materiale wideo.

Moto Racer 4, dynamiczne wyścigi motocyklowe, poza licznymi trybami (w tym wieloosobowym na podzielonym ekranie), pozwolą zanurzyć się w świecie wirtualnej rzeczywistości dzięki PlayStation VR. Premiera 13 października 2016 roku.

Na E3 prezentowane jest również Yesterday Origins, gra przygodowa pozwalająca wcielić się w Johna Yesterdaya i Pauline Petit, parę prowadzącą sklep z antykami w Paryżu, która wyrusza na niezwykłą przygodę przez czas i miejsca. Premiera tej produkcji jest zaplanowana na 29 września 2016 roku. Przy okazji E3 opublikowano nowym materiale.

Cdp.pl jest dystrybutorem Syberii 3, Moto Racera 4 i Yesterday Origins w Polsce (a także w Czechach, na Słowacji i Węgrzech). Wszystkie 3 gry ukażą się w polskiej wersji językowej.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. LUK pisze:

    Bardzo się ciesze z nachodzącej, po latach kontynuacji Syberii .

    Wiem że na E3 ma pojawić się gameplay z Syberii 3 ale to chyba jutro ?

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów