Prezent dla gracza konsolowego – akcesoria, gry i gadżety do konsoli Xbox One

prezenty

Inne akcesoria – kierownice, ładowarki

i-microsoft-xbox-one-play-charge-kit

Zestaw Play & Charge

Graj bez przerw dzięki zestawowi Play & Charge. Ładuj kontroler w trakcie gry lub po niej, nawet kiedy urządzenie jest w stanie uśpienia. Ładowanie wytrzymałego akumulatora w kontrolerze trwa poniżej 4 godzin. Pożegnaj się z jednorazowymi bateriami i zapomnij o ich wymianie w środku gry. Ten gadżet znacznie ułatwia rozgrywkę. Ceny zaczynają sięod 89 zł.

big_0018-3-1024x1024

Energizer 2X Charge System for Xbox One – Black

Podwójna ładowarka do Xbox One Energizer 2x Charge System. Wygodnie mocowanie i przechowywanie padów podczas ładowania bez utraty cennego czasu. LEDowe światła w jasny sposób informują o aktualnym stanie naładowania kontrolerów– kolor czerwony gdy akumulator ładuje się, a zielony gdy jest naładowany. Cena 119 zł.

i-hori-racing-wheel-xbox-one

Kierownica Hori Racing Wheel Xbox One

Kierownica firmy HORI spełni oczekiwania zarówno początkujących jak i wytrawnych graczy. Podłączany moduł pedałów sprawi, ze poczujesz się jak prawdziwy kierowca, a programowalne przyciski pozwolą dostosować kierownicę do Twoich potrzeb. Podłącz kierownicę i rozpocznij wyścig! Ceny od 420 zł.

big_packageimage-final-48921-1442626132-1280-1280

Real Arcade Pro V Kai do Xbox One

Coś dla fanów bijatyk. Rewelacyjny Joystick jest kompatybilny z XBOX ONE, Xbox 360 oraz z komputerami PC. Stabilna podstawa zapewnia komfort gry, a oryginalne części HORI sprawią, że gra stanie się jeszcze przyjemniejsza i co najważniejsze – skuteczniejsza! Cena 699 zł.

i-seagate-game-drive-for-xbox-one-2tb-stea2000403

Dysk HDD Game Drive do konsoli Xbox

Nic tak nie zabiera przyjemności z gry na konsoli Xbox One, jak pełny dysk twardy. Zwiększ pojemność swojej konsoli za pomocą dysku Game Drive firmy Seagate, jedynego dysku zewnętrznego zaprojektowanego specjalnie dla konsoli Xbox.

  • Do 4 TB pojemności pozwala na przechowywanie ponad 100 gier na konsolę Xbox One
  • Instalacja w technice plug-and-play pozwala natychmiast rozpocząć grę
  • Kompaktowy rozmiar i brak kabla zasilającego sprawiają, że dysk idealnie pasuje do salonu i łatwo można zabrać go ze sobą do znajomego

Są dwie wersje: