Prezent dla gracza konsolowego – akcesoria, gry i gadżety do konsoli Xbox One

prezenty

Prezent dla posiadacza konsoli Xbox – dodatkowy pad

Dodatkowy pad do świetny pomysł gdy dana osoba lubi pograć z innymi przed telewizorem. Poza tym zawsze warto w zapasie mieć drugi kontroler. Awaria nigdy nas nie zaskoczy i zawsze będziemy mogli wznowić rozgrywkę. Poniżej kilka propozycji kontrolerów do najnowszej konsoli Microsoftu – Xbox One.

pad-camo

Pad przewodowy marki PDP do Xbox One

Licencjonowane zamienniki amerykańskiej firmy PDP. Pady są przewodowe. W zestawie znajduje się długi kabel do połączenia z konsolą. Ich wielką zaletą jest możliwość ustawiania głośności za pomocą przycisków (nie trzeba wychodzić do menu, by ściszyć dźwięk w słuchawkach). Kontroler występuje w trzech wersjach kolorystycznych:

pad-do-xbox-one-prezent

Nowy bezprzewodowy pad Microsoftu

Nowy uproszczony bezprzewodowy kontroler Xbox z teksturowanym uchwytem zapewnia niezrównany komfort. Programowalne przyciski i lepszy zasięg bezprzewodowy* + możliwość podłączenia dowolnego zgodnego zestawu słuchawkowego z wtyczką stereo 3,5 mm typu jack. Dzięki technologii Bluetooth możesz grać w ulubione gry na komputerach, tabletach i telefonach z systemem Windows 10. Występuje w wielu kolorach i edycjach specjalnych. Ceny zaczynają się już od 209 zł.

pad-adapter

Bezprzewodowy pad Microsoftu + adapter do komputera PC

Jeśli wiecie, że obdarowywana osoba lubi grać zarówno na konsoli jak i na komputerze PC, to jest to rozwiązanie uniwersalne. Dzięki adapterowi w zestawie można podłączyć bezprzewodowo pada również do komputera. Warto pamiętać, że wyżej wymieniony pad można także podłączyć bezprzewodowo do  PC, trzeba mieć jednak adapter Bluetooth. Ceny od 229 zł.titanfall-2-pad-xbox-one

Pady PDP – motywy z gier Battlefield 1 lub Titanfall 2

Specjalna linia produktów marki PDP z motywami ze znanych gier EA. Kontrolery mają podwójne silniczki wibracyjne i spusty impulsowe. Mają wiele dodatkowych przycisków do programowania. Podpina się je do konsoli za pomocą 3 metrowego kabla dołączonego w zestawie.

 

elite-controler

Pad Elite – Xbox One

Prezent dla najbardziej wymagających graczy. Kontroler Elite dla konsoli Xbox One pomaga w graniu. Dostosowuje się do rozmiaru dłoni i stylu gry, dzięki czemu zyskuje się lepszą kontrolę, niezależnie od gatunku gry. Nowy gładki pad kierunkowy pomaga łatwiej i skuteczniej wybierać kombinacje przycisków, a tradycyjny pad kierunkowy zapewnia precyzję przy zmianie broni lub w ataku z powietrza. Jest o również najdroższy pomysł na prezent w kategorii – kontrolery do Xbox One . Ceny rozpoczynają się od około 500 zł.