Świąteczna akcja – Doradzimy przy prezencie dla gracza!

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by trafić w gust obdarowywanego

| | Przeczytasz w 2 min.
Prezenty dla gracza
Prezenty dla gracza

Do świąt pozostał lekko ponad miesiąc, czekoladowe Mikołaje straszą nas w marketach już od kilku tygodni, chyba najwyższy czas, by zacząć szukać pomysłu na fajny prezent. Jasne, można pójść w standardowe kapcie, skarpety czy kolejny krawat, jednak jeśli ma się w domu gracza, to nie tędy droga, by wywołać uśmiech na jego twarzy. Z drugiej strony można rzucić gotówką czy kartą podarunkową, bo przecież „ja się nie znam”, „ja nie wiem, w co ty tam lubisz grać”. A jakby tak odrobinkę się zainteresować, wykazać zaangażowanie i inicjatywę trafiając z prezentem w 10? No dobra, 8 i 9 to też dobry wynik. Z pewnością zostanie to docenione.

Wracając jednak do sedna. W trosce o szczęście wszystkich graczy, ruszamy z akcją, w której pomożemy wam wybrać grę pod choinkę. Wszelkie doradztwo odbywało się będzie drogą mailową, ale jako, że jasnowidza Macieja ciągle nam w redakcji brakuje, to będziemy zmuszeni wyciągnąć od was kilka informacji. Rzeczy, które pomogą nam wpaść na trop, to chociażby informacje takie jak:

 • na jaką platformę ma być gra (PlayStation, Xbox, PC, Switch);
 • budżet, którym dysponuje Mikołaj (na każdą kieszeń coś się znajdzie);
 • fanowi rpg-ów nie kupimy gry sportowej, dlatego chociaż cień informacji o preferencjach może być zbawienny (zdjęcie kolekcji czy wirtualnej biblioteki z pewnością pomoże);
 • informacje w stylu (wiek, płeć), bo przecież nie chcemy dziecku zaserwować morderczej jatki po odejściu od wigilijnego stołu;
 • certyfikat z rekomendacją od Świętego świadczący o tym, że obdarowywany był przez cały rok grzeczny.

Polecając wam dany tytuł, kwestie tego gdzie zamierzacie go kupić, oddajemy całkowicie w wasze ręce. Dla zainteresowanych podaję adres kontaktowy: jakub@gamerweb.pl.

*Dołożymy wszelkich starań, by znaleźć dobrany prezent, choć ze względu na brak zdolności paranormalnych nie możemy zagwarantować 100% zadowolenia. Niosąc szczerą, bezinteresowną pomoc, nie chcielibyśmy być obarczeni ewentualnymi konsekwencjami w przypadku niezadowolenia obdarowywanego.

Dyskusja

Komentarzy ( 2 )

 1. Czulemon napisał(a):

  Świetny pomysł! Mój obdarowywany sam się zdeklarował co w tym roku chce dostać. Gdyby nie to, skorzystałabym chętnie z pomocy :)

 2. Edyta napisał(a):

  Genialne inicjatywa, chociaż mój chłopak od razu założył, że na pewno źle tytuł wybiorę więc wysłał mi tylko link do sklepu a mnie zostało zrobić zamówienie, kupię mu może jeszcze jakąś dobrą książkę, żeby chociaż część prezentów była dla niego niespodzianką

Dodaj komentarz

TWEETS

Przegląd premier gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 12-18 listopad https://t.co/ys1mPCOs2h https://t.co/JMLOT5d3x5
Supermassive Games pracuje nad ekskluzywnymi tytułami na PlayStation 4 https://t.co/IDlYNP2U3M https://t.co/RfwHWg2c22

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch