Świąteczna akcja – Doradzimy przy prezencie dla gracza!

Prezenty dla gracza
Prezenty dla gracza

Do świąt pozostał lekko ponad miesiąc, czekoladowe Mikołaje straszą nas w marketach już od kilku tygodni, chyba najwyższy czas, by zacząć szukać pomysłu na fajny prezent. Jasne, można pójść w standardowe kapcie, skarpety czy kolejny krawat, jednak jeśli ma się w domu gracza, to nie tędy droga, by wywołać uśmiech na jego twarzy. Z drugiej strony można rzucić gotówką czy kartą podarunkową, bo przecież „ja się nie znam”, „ja nie wiem, w co ty tam lubisz grać”. A jakby tak odrobinkę się zainteresować, wykazać zaangażowanie i inicjatywę trafiając z prezentem w 10? No dobra, 8 i 9 to też dobry wynik. Z pewnością zostanie to docenione.

Wracając jednak do sedna. W trosce o szczęście wszystkich graczy, ruszamy z akcją, w której pomożemy wam wybrać grę pod choinkę. Wszelkie doradztwo odbywało się będzie drogą mailową, ale jako, że jasnowidza Macieja ciągle nam w redakcji brakuje, to będziemy zmuszeni wyciągnąć od was kilka informacji. Rzeczy, które pomogą nam wpaść na trop, to chociażby informacje takie jak:

  • na jaką platformę ma być gra (PlayStation, Xbox, PC, Switch);
  • budżet, którym dysponuje Mikołaj (na każdą kieszeń coś się znajdzie);
  • fanowi rpg-ów nie kupimy gry sportowej, dlatego chociaż cień informacji o preferencjach może być zbawienny (zdjęcie kolekcji czy wirtualnej biblioteki z pewnością pomoże);
  • informacje w stylu (wiek, płeć), bo przecież nie chcemy dziecku zaserwować morderczej jatki po odejściu od wigilijnego stołu;
  • certyfikat z rekomendacją od Świętego świadczący o tym, że obdarowywany był przez cały rok grzeczny.

Polecając wam dany tytuł, kwestie tego gdzie zamierzacie go kupić, oddajemy całkowicie w wasze ręce. Dla zainteresowanych podaję adres kontaktowy: jakub@gamerweb.pl.

*Dołożymy wszelkich starań, by znaleźć dobrany prezent, choć ze względu na brak zdolności paranormalnych nie możemy zagwarantować 100% zadowolenia. Niosąc szczerą, bezinteresowną pomoc, nie chcielibyśmy być obarczeni ewentualnymi konsekwencjami w przypadku niezadowolenia obdarowywanego.