Prezent dla gracza konsolowego – akcesoria, gry i gadżety do konsoli Xbox One

prezenty

Słuchawki do konsoli XONE

sluchawki-xbox-one

Oryginalne słuchawki Xbox One

Wygodne podłączenie bez poplątanych kabli prowadzących do konsoli. Podłączasz je tylko do bezprzewodowego kontrolera. Doskonałej jakości sprzęt audio zarówno do grania, jak i do rozmów. Pełny zakres dźwięku (20 Hz – 20 kHz) pozwala doskonale odtwarzać zarówno głębokie basy, jak i wysokie tony. Mikrofon jednokierunkowy gwarantuje dobrą jakość głosu. Słuchawki nakładane na uszy pozostają wygodne nawet podczas długich rozgrywek. Mikrofon na pałąku można złożyć, aby nie przeszkadzał, kiedy jest niepotrzebny. Zawiera odczepiany adapter, dzięki któremu możesz szybko i łatwo regulować głośność, wyciszać mikrofon i sterować osobno głośnością dźwięku w grze i w rozmowie. Ceny od 160 zł.

sluchawki-pdp-afterglow-lvl-5-for-xbox-one

Afterglow LVL 5 Plus Stereo Headset

Świetny zestaw słuchawkowy przygotowany przez firmę PDP (recenzja). Dzięki technologii „noise-cancelling” szumy zredukowane są do minimum, a gracz może rozkoszować się zbalansowanymi dźwiękami z gier. Do tego sprzęt ma niezły bas i dźwięk jak na ten przedział cenowy. Do tego ma naprawdę łady, oryginalny wygląd. Słuchawki zostały wycenione na 260 zł.

ag-9-review

Afterglow AG 9 Premium – bezprzewodowe słuchawki

AG 9 to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy premium, oficjalnie licencjonowany przez Microsoft dla akcesoriów do Xbox One od PDP. Zestaw nie posiada żadnych kabli łączących z padem lub konsolą, łączy się za pośrednictwem transmitera USB, dzięki czemu można cieszyć się komfortem gry. Dzięki 50 mm neodymowym magnesom, zestaw słuchawkowy oferuje 2 moduły odtwarzania dźwięku: Pure Audio i Bass Boost. Naszą pełną recenzje tego modelu znajdziecie tutaj. Sprzęt dostępny jest w cenie około 500 zł.

i-razer-kraken-xbox-one

Razer Kraken Xbox One

Produkt firmy Razer. Słuchawki z mikrofonem przeznaczone dla konsoli Xbox One. Słuchawki pracują w paśmie przenoszenia 20 – 20000 Hz i czułości 110 dB. Przewód słuchawek zakończony jest wtykiem MiniJack 3.5 mm. Cena rozpoczynają się od 400 zł.