Premiera nowego Call of Duty: Modern Warfare już w październiku! Zobacz pierwszy zwiastun

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Call Of Duty Modern Warfare
Call Of Duty Modern Warfare

Sprawdziło się to, o czym informowaliśmy wczoraj (czytaj). Call of Duty: Modern Warfare powraca i zadebiutuje już 25 października na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.  Tytuł brzmi znajomo? Bez obaw, nie będzie to ramaster remastera, a zupełnie nowa produkcja będąca rebootem gry pod tym samym tytułem.

Wydawca Activision i studio  Infinity Ward, przeniesie graczy w sam środek współczesnego konfliktu zbrojnego, gdzie podejmowane w ułamku sekundy decyzje mogą zachwiać rozkładem sił na świecie. Nowe Modern Warfare ma zaoferować spójną  narrację i ujednolicona progresja w ramach wszystkich trybów. Nie zabraknie więc chwytającej za serce, epickiej kampanii dla jednego gracza, i wielu trybów rozgrywki sieciowej, w tym kooperacji.

Call of Duty: Modern Warfare będzie działać na nowym silniku, mającym zapewnić rewelacyjne doznania wizualne. Gra na PC będzie wpierała nowy system renderowania PBR, oświetlenie wolumetryczne, 4K HDR oraz NVIDIA ray-tracing.

Dave Stohl, szef studia Infinity Ward, w takich słowach wypowiedział się na temat nowego projektu:

To zupełnie nowe Modern Warfare, zredefiniowane pod każdym względem. Tworzymy pełne emocji doświadczenie, inspirowane bieżącymi nagłówkami gazet, przedstawiającymi dzisiejszy świat jako rzeczywistość, w której nic nie jest czarno-białe, a granice pola bitwy są zatarte. Gracze dołączą do zróżnicowanej obsady składającej się z członków międzynarodowych sił specjalnych oraz bojowników o wolność i wezmą udział w intensywnych, porywających misjach rozgrywających się w ikonicznych europejskich miastach i cechujących się niezwykle chwiejną sytuacją polityczną obszarach Bliskiego Wschodu.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów