Już jutro prezentacja Call of Duty: Modern Warfare

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty
Call Of Duty

Wydaje się, że Call of Duty: Modern Warfare właśnie zostało oficjalnie ujawnione, choć pierwsze informacje na temat gry oraz jej zwiastun ujrzą światło dzienne dopiero jutro.

Na oficjalny Twitterze serii Call of Duty, opublikowany został krótki materiał, z motywem bardzo charakterystycznym dla produkcji Infinity Ward. Wszystko więc wskazuje na to, że wcześniejsze plotki się potwierdzą i już tej jesieni zagramy w reboot Call of Duty: Modern Warfare, pod tym samym tytułem.

Krótki teaser potwierdza również, że długo oczekiwany pełny pokaz gry odbędzie się 30 maja 2019 roku, co również idealnie pasuje do wycieku sprzed tygodnia.

Po pojawieniu materiału, kilku youtuberów potwierdziło, że widzieli już najnowszą odsłonę serii Call of Duty i jutro będą mogli się w końcu podzielić się opiniami na jej temat.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów