Marvel’s Avengers – pierwszy zwiastun i data premiery

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Marvel's Avengers
Marvel's Avengers

Po dwóch latach przecieków i plotek na temat gry osadzonej w uniwersum Avengers, w końcu projekt został oficjalnie zapowiedziany. Marvel’s Avengers pojawiło się na E3 2019 podczas konferencji Square Enix.  Zaprezentowano nie tylko zwiastun,  ale również ujawniono datę jej premiery. Rok 2020 nie będzie łatwy dla naszych finansów.

Za produkcję Marvel’s Avengers odpowiada studio Crystal Dynamics, twórcy ostatnich odsłon Tomb Raider. Zapowiedzieli oni, że ich nowy tytuł to gra jako usługa, ale wszystkie aktualizacje i nowe postacie, będą udostępniane dla graczy za darmo.

Sama historia Marvel’s Avengers, przedstawia się do bólu sztampowo. W momencie gdy bohaterowie cieszą się swoją nową siedzibą, miasto zostaje zaatakowane, za co odpowiedzialność zostaje zrzucona na Avengersów. Grupa zostaje rozwiązana i zmuszona do normalnego życia, jednak po pięciu latach spędzonych na emeryturze, ludzkość będzie znów potrzebowała ich pomocy.

Gra Marvel’s Avengers zadebiutuje 15 maja 2020 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów