Premiera Green Hell przełożona na lato bieżącego roku

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Green Hell
Green Hell

Pierwotnie Green Hell miało opuścić Early Access jeszcze tej zimy, ale twórcy potrzebują trochę więcej czasu na dokończenie swojej produkcji. Creepy Jar ogłosiło więc, że gra zadebiutuje latem, a dokładną datę premiery poznamy na początku czerwca, przed targami E3.

Powodem opóźnienia ukazania się Green Hell w wersji 1.0, jest przejście z silnika Unity 2017 na Unity 2018.  Creepy Jar dodatkowy czas wykorzysta również na dopracowanie oczekiwanego trybu fabularnego, rozbudowę mapy oraz dodaniem nowych wrogów.

Green Hell zadebiutowało w fazie wczesnego dostępu pod koniec sierpnia zeszłego roku, a już w październiku twórcy chwalili się przekroczeniem 100 tys. sprzedanych kopii i zwróceniem się kosztów produkcji i marketingu.

Green Hell to pierwszoosobowy survival z akcją osadzona w wielkim otwartym świecie. Gracz wciela się w bohatera, który utknął w pełnej niebezpieczeństw Amazonii. Naszym zadaniem jest przetrwać w środowisku, w którym  każdy dzień to walka z dziką naturą i własnymi słabościami.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów