Poznaliśmy datę konferencji Microsoftu na targach E3 2017

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Kolejna edycja największej imprezy gamingowej na świecie dobędzie się już za kilka miesięcy i jak co roku nie zabraknie na niej wielkich zapowiedzi i niespodzianek. Miłośnicy platform Microsoftu, ale chyba też nie tylko oni, liczą że podczas imprezy zostaną ujawnione szczegółowe informacje dotyczące konsoli Xbox Scorpio.

Poznaliśmy dzisiaj dokładny termin konferencji amerykańskiego giganta. Xbox Briefing odbędzie się w niedzielę, 11 czerwca, o godz. 23:00 czasu polskiego. Cała konferencji będzie oczywiście transmitowana na żywo.

Dzień wydarzenia został więc zmieniony względem ostatnich lat, ale trudno się domyślić czy stoi za tym coś istotnego. Na razie nie znamy szczegółów, co może zostać zaprezentowane podczas imprezy. Na pewno Microsoft szykuje kilak zapowiedzi produkcji niespodzianek.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów