Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

OGÓLNE

Ubisoft nie rezygnuje z konferencji na E3 2019

Ubisoft podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles będzie miał swoją konferencję. Odbędzie się ona w poniedziałek, 10 czerwca bieżącego roku, czyli dzień przed oficjalnym rozpoczęciem targów.

W tej chwili nie wiemy, co zobaczymy podczas konferencji, ale może się okazać, że jedną z gier będzie Watch Dogs 3 osadzone w Londynie. W tym roku możemy zapomnieć o kolejnej części Assassin’s Creed, ale być może przyszłoroczna edycja zostanie zapowiedziana.

Beyond Good&Evil 2 to kolejna gra, która powinna się pojawić podczas tegorocznego E3, choć nadal jest we wczesnej fazie dewelopingu. Na ten moment nie znamy daty premiery ani platform docelowych dla nadchodzącej produkcji.

Kolejnym tytułem w warsztacie Ubisoftu jest Skull&Bones, którego datę premiery, być może poznamy w czerwcu.

Warto dodać, że Ubi lubi promować swoje gry usługi, więc E3 może być idealnym miejscem do zapowiedzi nowej gry lub kolejnych dodatków dla The Division 2.

Tegoroczne targi E3 mogą być intrygujące, zważywszy na to, że Electronic Arts nie będzie miało swojej konferencji w tradycyjnej formie, a Sony całkowicie wycofało się z obecności na targach. Najważniejsze, że wraca Bethesda, a razem z nią swoje konferencje będzie miało Devolver Digital i Limited Run Games.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement