Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Ninja Theory zaprezentuje nową grę na tegorocznych targach E3

Ninja Theory zaskarbiło sobie rzeszę fanów dzięki Hellblade Senua’s Sacrifice, ale od dłuższego czasu studio pracowało nad nową grą, skupioną wokół rozgrywki kooperacyjnej.

Niezapowiedziana jeszcze produkcja powstaje od sześciu lat i w tym roku wreszcie ją poznamy dzięki zapowiedzi podczas konferencji Microsoftu na targach E3.

Na razie nie znamy nazwy, ale wiemy, że gra ma oferować tryb kooperacji dla czterech graczy. Będziemy mieli do wyboru jedynie broń białą i dodatkowe umiejętności, które powinny urozmaicić rozgrywkę.

Dostaniemy 18 poziomów w 6 różnych lokacjach, a ukończenie każdego ma zająć półtora godziny. Każdy z poziomów zakończony ma być walką z bossem na wzór tych z God of War.

Ninja Theory po raz kolejny zdecydowało się na użycie Unreal Engine 4, na którym działa Hellblade. Jednak nowa gra będzie dynamiczniejsza, więc walki powinny być efektowniejsze.

Nadchodzący tytuł pojawi się wyłącznie na Xboksie One i komputerach osobistych. W tej chwili nie wiadomo czy tytuł będzie należeć do Xbox Play Anywhere.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement