Ninja Theory zaprezentuje nową grę na tegorocznych targach E3

Hellblade Senuas Sacrifice

Ninja Theory zaskarbiło sobie rzeszę fanów dzięki Hellblade Senua’s Sacrifice, ale od dłuższego czasu studio pracowało nad nową grą, skupioną wokół rozgrywki kooperacyjnej.

Niezapowiedziana jeszcze produkcja powstaje od sześciu lat i w tym roku wreszcie ją poznamy dzięki zapowiedzi podczas konferencji Microsoftu na targach E3.

Na razie nie znamy nazwy, ale wiemy, że gra ma oferować tryb kooperacji dla czterech graczy. Będziemy mieli do wyboru jedynie broń białą i dodatkowe umiejętności, które powinny urozmaicić rozgrywkę.

Dostaniemy 18 poziomów w 6 różnych lokacjach, a ukończenie każdego ma zająć półtora godziny. Każdy z poziomów zakończony ma być walką z bossem na wzór tych z God of War.

Ninja Theory po raz kolejny zdecydowało się na użycie Unreal Engine 4, na którym działa Hellblade. Jednak nowa gra będzie dynamiczniejsza, więc walki powinny być efektowniejsze.

Nadchodzący tytuł pojawi się wyłącznie na Xboksie One i komputerach osobistych. W tej chwili nie wiadomo czy tytuł będzie należeć do Xbox Play Anywhere.


Źródło: https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/beohyy/rumour_potential_leak_of_ninja_theorys_next_game/