Porównanie grafiki The Last of Us Part II z pierwszą częścią. Sprawdź jak zmieniła się gra

The Last Of Us 2

W kontynuacji The Last of Us znajdują się retrospekcje z przeszłości Ellie i Joela. Dlatego niektóre wydarzenia z pierwszej części możemy porównać pod względem graficznym z nową odsłoną. Dotyczy to np. przedostatniego rozdziału, w którym Joel uratował Ellie.

Wczoraj w ramach transmisji State of Play twórcy ujawnili nowe materiały z The Last of Us 2 i na ich podstawie YouTuber Cycu1 przygotował ciekawe porównanie grafiki.  Na poniższym filmie możecie zobaczyć porównanie identycznych momentów.

Ponadto podczas transmisji Naughty Dog ponownie pokazało kilka scen ze zwiastuna The Last of Us: Part II z 2017. Poniższy film prezentuje, jak zmieniła się grafika na przestrzeni trzech lat w materiałach promujących produkcję.

Akcja drugiej odsłony rozgrywa się pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez wyniszczone epidemią Stany Zjednoczone. Ellie i Joel osiedli w Jackson, Wyoming. Życie w prosperującej społeczności tych, którym udało się przetrwać, dało im spokój i poczucie stabilności mimo nieustającego zagrożenia ze strony zarażonych i innych, bardziej zdesperowanych ocalałych. Gdy brutalne wydarzenie zakłóca ten spokój, Ellie wyrusza w drogę, by wywrzeć sprawiedliwą pomstę. Odławiając winnych jeden po drugim, musi zmierzyć się z niszczycielskimi skutkami swoich działań. Sporo fabuły The Last of Us 2 ujawnia polski zwiastun fabularny.

The Last of Us 2 zadebiutuje 19 czerwca wyłącznie na konsoli PlayStation 4.