Polski zwiastun fabularny The Last of Us Part II

The Last Of Us Part Ii
The Last Of Us Part Ii

Sony opublikowało nowy zwiastun fabularny drugiej odsłony The Last of Us. Ta najbardziej wyczekiwana gra tej generacji na konsolę PlayStation, zadebiutuje już 19 czerwca.

Ostatnio na temat The Last of Us Part II było głośno, niestety nie ze względu na zbliżającą się premierę, ale spoilery, które wyciekły z serwerów studia Naughty Dog. Choć te raczej rzadko mają wpływ na sprzedaż gier, tak w tym przypadku wiele ujawnionych informacji nie spodobało się fanom pierwszej odsłony.

Nowy zwiastun fabularny jest jednak całkiem ciekawym kąskiem i pozwala nieco zapomnieć o niepokojących spoilerach.

Akcja drugiej odsłony rozgrywa się pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez wyniszczone epidemią Stany Zjednoczone. Ellie i Joel osiedli w Jackson, Wyoming. Życie w prosperującej społeczności tych, którym udało się przetrwać, dało im spokój i poczucie stabilności mimo nieustającego zagrożenia ze strony zarażonych i innych, bardziej zdesperowanych ocalałych. Gdy brutalne wydarzenie zakłóca ten spokój, Ellie wyrusza w drogę, by wywrzeć sprawiedliwą pomstę. Odławiając winnych jeden po drugim, musi zmierzyć się z niszczycielskimi skutkami swoich działań.