ZEUS nagrał utwór inspirowany The Last of Us Part II. Dołącz do konkursu!

Zeus The Last Of Us Part Ii
Zeus The Last Of Us Part Ii

Raper ZEUS jako wielki fan pierwszej odsłony The Last of Us postanowił nagrać numer inspirowany grą. Kawałek „Ostatni z nas” powstał na podstawie utworu „Through the valley” z gry The Last of Us Part II. Numer wraz z klimatycznym teledyskiem znajdziecie poniżej.

ZEUS – Ostatni z nas

Warto wspomnieć, że PlayStation Polska ogłosiło konkurs, w którym możecie wygrać nagrody związane z grą The Last of Us Part II. Konkurs polega na stworzeniu coveru utworu „Through the valley”. Technika w jakiej wykonacie swoją wersję piosenki nie ma znaczenia, a kreatywność z pewnością będzie nagradzana. Warto się postarać, gdyż za pierwsze miejsce nagrodzeni zostaniecie limitowana konsolą PS4 z motywem The Last of Us. Miejsce drugie oraz trzecie nagrodzone zostaną limitowanymi kontrolerami Dualshock 4 z motywem z gry. Więcej szczegółów na temat konkursu oraz jego regulamin znajdziecie tutaj.

Akcja drugiej odsłony serii rozgrywa się pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez wyniszczone epidemią Stany Zjednoczone. Ellie i Joel osiedli w Jackson, Wyoming. Życie w prosperującej społeczności tych, którym udało się przetrwać, dało im spokój i poczucie stabilności mimo nieustającego zagrożenia ze strony zarażonych i innych, bardziej zdesperowanych ocalałych. Gdy brutalne wydarzenie zakłóca ten spokój, Ellie wyrusza w drogę, by wywrzeć sprawiedliwą pomstę. Odławiając winnych jeden po drugim, musi zmierzyć się z niszczycielskimi skutkami swoich działań. Zachęcam do zapoznania się z poniższym zwiastunem premierowym:

The Last of Us Part II – zwiastun premierowy