Polski Hard West trafi na Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Hard West: Complete Edition

Pamiętacie grę Hard West autorstwa rodzimego studia CreativeForge Games? Ta osadzona w klimacie Dzikiego Zachodu strategia turowa zadebiutowała pod koniec 2015 roku na PC i spotkała się z ciepłym przyjęciem se strony graczy i recenzentów. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że we współpracy z gdyńskim Forever Entertainment, zadebiutuje także na platformie Nintendo Switch.

Hard West: Complete Edition będzie dodatkowo zawierało DLC zatytułowane Scars of Freedom oraz cyfrowy soundtrack z gry, za który odpowiada Marcin Przybyłowicz. W podstawowej wersji gry będzie czekało na graczy 8 scenariuszy fabularnych oraz 40 misji.

CreativeForge Games przed premierą Hard West uzależniali wydanie wersji konsolowych od sprzedaży gry. Ta musiała być nie do końca satysfakcjonująca, skoro tytuł przez trzy lata nie ukazał się ani na PlayStation 4, ani też na Xbox One. Jednak Nintendo Switch wydaje się konsolą wręcz stworzoną do tego typu produkcji, co nie mogło umknąć twórcom oraz wydawcy.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów