Podsumowanie targów E3 2016

Dawid Zaleski | @Dawidci | | Przeczytasz w 8 min.

Mijają lata, a E3 dalej w dobrej formie… chciałoby się powiedzieć. Mimo, iż oferuje wiele informacji na temat gier, o których do pojawienia się ich na tych targach nie mieliśmy do czynienia, to jednak potrzeba im lekkiej naprawy. Ciężko nie zauważyć, że wydarzenie odbywające się w Los Angeles lekko przecieka. W tym roku przed oficjalną zapowiedzią dowiedzieliśmy się chociażby o Xbox One S, a zgaduję, że za rok będziemy mieli więcej do ogarnięcia jeszcze przed zaczęciem E3 niż to było w tamtym tygodniu.

Mimo wszystko były to udane targi, choć według wielu źródeł nie tylko wystawców było mniej, ale również uczestników tego wydarzenia nie było więcej w porównaniu z poprzednim rekordowym rokiem. Aczkolwiek nie to najważniejsze, a to co się na nich działo. Nie będę się zbytnio rozpisywał, więc będzie to raczej  festiwal zapowiedzi, zwiastunów, teaserów i innych materiałów filmowych, nie licząc informacji o dniu premiery oraz platformach na jakie dany tytuł zmierza.

Podsumowanie targów E3 2016 spis treści

  1. Wstęp
  2. Square Enix
  3. Electronic Arts
  4. Bethesda
  5. Microsoft
  6. PC Gaming Show
  7. Ubisoft
  8. Sony
  9. Nintendo
  10. Reszta gier

Źródło: E3 2016

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów