Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

PlayStation 4 inspirowane Kingdom Hearts 3 pojawi się w przyszłym roku

Kingdom Hearts III na rynku pojawi się dopiero na początku przyszłego roku, jednak Sony już dziś podczas Tokyo Game Show 2018 postanowiło zapowiedzieć limitowaną edycję PlayStaiton 4 Slim. Konsola pojawi się w Japonii podczas premiery nowego tytułu Square Enix.

Zestaw będzie zawierał PS4 Slim w kolorze Jet Black z grafiką w tematyce gry, motyw, niestandardowe pudełko na konsolę, kontroler w wersji v2, kabel HDMI, microUSB i mono headset.

W zestawie zabraknie gry, a przyszli właściciele będą mieli do wyboru dwa warianty pamięciowe 500GB lub 1TB. Różnica w cenie wynosi zaledwie 5 tysięcy yenów, więc wydaje mi się, że większym zainteresowaniem cieszyć się będzie model z 1TB dyskiem na dane użytkownika.

Kh3 Ps4 09 19 18

Warto nadmienić, że konsola i zestaw różnią się od tego, który został zapowiedziany wcześniej. Pierwsza z limitowanych edycji została zapowiedziana w formie konsoli PlayStation 4 Pro.

W tej chwili można składać zamówienia przedpremierowe bezpośrednio na japońskiej stronie Sony. Na zamówienie konsoli macie czas do 31 października.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement