Pierwsze grafiki z Fear the Wolves – battle royale od twórców gry S.T.A.L.K.E.R

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Fear The Wolves
Fear The Wolves

Najnowsza produkcja ekipy Vostok Games, czyli twórców legendarnego S.T.A.L.K.E.R doczekała się pierwszych materiałów. Do sieci trafiły zrzuty ekranu oraz grafiki koncepcyjne z Fear the Wolves. Tytuł ten ma być grą z gatunku battle royale, w której wydarzenia obserwować będziemy z perspektywy pierwszej osoby. Jak przystało na ukraińskie studio, akcja ich najnowszego tytułu rozgrywać będzie się w postapokaliptycznym świecie, w którym wszyscy  odczuwają skutki wybuchu elektrowni w Czarnobylu.

Fear the Wolves ma wyróżniać się na tle innych gier z gatunku battle royale właśnie poprzez miejsce akcji. Nieprzyjazne, radioaktywne, zniszczone i opuszczone przez promieniowanie miejsca mają być, oprócz innych graczy, największym wrogiem każdego uczestnika zabawy. Również pogoda i związana z nią anomalie mają utrudniać graczom rozgrywkę. Twórcy zapowiadają też, że niektóre strefy będą dostępne do eksploracji  dopiero po uzyskaniu konkretnego sprzętu, a więc zbieranie odpowiedniego ekwipunku będzie kluczowym elementem przetrwania w Fear the Wolves.

Na opublikowanych zrzutach zauważyć możemy niektóre lokacje, które przyjdzie nam zwiedzać podczas przygody z Fear the Wolves. Ponadto na jednej z grafik koncepcyjnych widzimy wilka, który atakuje graczy. Wszystko wskazuje więc na to, że w najnowszej produkcji Vostok Games, również dzika zwierzyna będzie zagrożeniem dla graczy. Nic powinno to dziwić, bowiem opuszczone tereny miast i wiosek, to idealne miejsce dla różnego rodzaju zwierząt, które również walczą o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie, gdzie rządzi prawo dżungli. Pamiętajcie, przetrwają tylko najsilniejsi.

Ukraińskie studio ma zamiar przedstawić więcej informacji na temat swojej najnowszej produkcji podczas zbliżających się targów E3. Na ten moment wiemy, że Fear the Wolves ma trafić do posiadaczy komputerów osobistych jeszcze w tym roku, a testy gry mają odbyć się latem. Premiera gry na konsole nie została bliżej sprecyzowana. Wiemy jedynie, że Fear the Wolves ma zadebiutować na nich nieco później, niż na PC-tach.

Fear the Wolves – pierwsze grafiki z gry

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów