Hollow Knight zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Hollow Knight

Świetna informacja dla wszystkich fanów gier platformowych. Hollow Knight, którego twórcami jest studio Team Cherry, trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera gry na owych sprzętach zaplanowana jest na wiosnę 2019 roku.

Hollow Knight trafiło pierwotnie na komputery osobiste oraz konsolę Nintendo Switch. Premiera gry miała miejsce 24 lutego 2017 roku. Produkcja ta została bardzo ciepło przyjęta i z miejsca skradła serca graczy, głównie za sprawą pięknej oprawy graficznej. Warto dodać, że tytuł ten powstał dzięki kampanii crowdfundingowej na Kickstarterze.

Produkcja studia Team Cherry zabiera nas do fantastycznego miasteczka o nazwie Dirtmouth, pod którym rozciągają się ogromne podziemia. Okazuje się, że są to pozostałości po starożytnym królestwie. Tajemnicze labirynty przyciągają poszukiwaczy przygód, a jednym z nich jest tytułowy Hollow Knight. Rozgrywka opiera się na przeczesywaniu podziemi i odkrywaniu kryjących się tam tajemnic.

Hollow Knight – zwiastun premierowy

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów