Premiera Biomutant opóźniona. Gra nie zadebiutuje w tym roku

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Biomutant
Biomutant

Mamy przykre wieści dla wszystkich graczy, którzy z niecierpliwością wyczekiwali premiery gry Biomutant. Wydawca gry, czyli firma THQ Nordic, poinformował, że najnowszy tytuł studia Experiment 101, nie zadebiutuje w 2018 roku. Premiera gry została przełożona na lato 2019 roku.

Wydawca nie podał powodów tej decyzji. Można się jednak domyślać, że są one dość standardowe i zapewne dotyczą chęci dopracowania tytułu, a sami twórcy pragną, aby w dniu premiery wszyscy gracze otrzymali produkt, który w pełni spełni ich oczekiwania. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że więcej opóźnień nie będzie.

Warto wspomnieć, że wczoraj, na trwających targach Gamescom, pojawiło się sporo materiałów z gry Biomutant. Udostępniono nowy zwiastun, fragment rozgrywki, a także zrzuty ekranu. Wszystko  znajdziecie TUTAJ.

Biomutant ma trafić na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów