Świeży fragment rozgrywki z gry Fear the Wolves

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Fear The Wolves
Fear The Wolves

Czy są tutaj fani gry S.T.A.L.K.E.R.? Ekipa Vostok Games, czyli twórcy wspomnianego tytułu, postanowili opublikować świeży fragment rozgrywki ze swojej nowej, nadchodzącej produkcji. Do sieci trafił 13-minutowy fragment rozgrywki, na którym możemy zobaczyć jak Fear the Wolves prezentuje się w akcji.

Fear the Wolves ma być grą z gatunku battle royale, w której wydarzenia obserwować będziemy z perspektywy pierwszej osoby. Podobnie jak w przypadku gry S.T.A.L.K.E.R., akcja najnowszego tytułu studia Vostok Games rozgrywać będzie się w postapokaliptycznym świecie, w którym wszyscy odczuwają skutki wybuchu elektrowni w Czarnobylu.

To, co ma wyróżniać Fear the Wolves na tle innych gier z gatunku battle royale, to właśnie miejsce akcji. Pogoda i związane z nią anomalie mają utrudniać graczom rozgrywkę. Dodatkowo w najnowszej produkcji Vostok Games, sporym zagrożeniem dla graczy będzie również dzika zwierzyna. Wszystko wskazuje na to, że podczas rozgrywki trzeba będzie mieć oczy dookoła głowy.

Fear the Wolves – fragment rozgrywki z targów Gamescom

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów