Persona 5: The Royal – Atlus udostępnił nowy teaser produkcji

Persona 5 The Royal

Firma Atlus zgodnie z zapowiedziami po zakończeniu transmisji nowego odcinka Persona 5: The Animation zaprezentowała nowy teaser tajemniczego projektu Persona 5 R. Twórcy ujawnili, że pełny tytuł produkcji brzmi Persona 5: The Royal i gra zmierza aktualnie wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Na najnowszym materiale możemy zobaczyć nową postać, mocno przypominającą Hamuko, żeńską protagonistkę z Persona 3: Portable.

Wszystko wskazuje więc na to, że The Royal będzie rozbudowaną wersją gry chociażby w stylu Persona 4: Golden. Na ten moment nie wiadomo jednak, jak głębokie zmiany zajdą w produkcji oraz czy nowa postać będzie grywalną bohaterką, czy jedynie postacią, która okaże się ważna dla fabuły i z czasem otrzyma własny dungeon. Słowa, które wypowiada, bardziej sugerują drugą z opcji, choć na tym etapie naprawdę ciężko być czegokolwiek pewnym. Brzmią one następująco:

Myślę, że pomaganie ludziom jest wspaniałą rzeczą, ale nie lubię Phantom Thieves. Nie sądzę, by ich metody sprawiły, że świat stanie się lepszym miejscem lub komukolwiek faktycznie pomogą. Czuję, że niektóre rzeczy możesz rozwiązać tylko Ty.

Kolejna prezentacja Persona 5: The Royal została zaplanowana na Persona Super Live concert odbywający się 24 kwietnia.

Persona 5: The Royal – Najnowszy teraser: